Skocz do zawartości

Ladowarka/Bateria do Sony Xperia Z


Recommended Posts

Witam,

Jest cos takiego jak np taka ladowarka [np kostka taka czy cos] co ja ladujesz i potem mozesz ja wziasc ze soba i w niej jest ta energia i ladujesz telefon z tego ? Jest cos takiego

Czy 'Charging Dock' to jest to co napisalem czy to tylko zwykla ladowarka co musisz podlaczyc do pradu :P?

 

i Jeszcze jak zwiekszyc wytrzymalosc baterii ?

Mam uruchomione 'Stamina Mode'

Jasnosc ekranu zmniejszona mniej niz polowa

ekran najwiecej baterii zzera ;/

 

Macie jakies pomysly ;D ?

 

Ps: Telefon sie sprawuje sie dobrze zdjecia robi najlepsze :) 

od 0% do 100% laduje sie w 1H 23Minuty

Jak gram w gry uzywam facebooka itp to baterie szybko zzera ;o

Jak ekran sie wygasi to mialem 12H i dopiero po 12 bateria z 100% do 99% zeszla 

Fajny telefon ;)

 

Z gory dziekuje i pozdriawiam :)

Link to post
Share on other sites

Tak są takie przenośne ładowarki. Zależy to oczywiście od posiadanego przez Ciebie budżetu. Im większy budżet tym większa pojemność ładowarki.

 

Charging Dock to jest taka podstawka na telefon gdzie sobie go kładziesz i ładujesz. 

 

 

Podaj posiadany budżet to coś razem skombinujemy żeby akurat Tobie wszystko odpowiadało :)

 

 

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

NIe jestem w takim temacie - ale w sklepie RTV - bardzo popularnym w PL widziałem mnósstwo takich urządzeń w cenach 80-200zł.Niektore mogly ladowac wszystko lacznie z mp3,ipodami i wszystkimi telefonami - rozne przejsciowki.Sa tez pewnie dedykowane.Ja widzialem wiekszosc takie jakby pałki wysokosc 10-15 cm i srednica 2-3 cm.

Link to post
Share on other sites

http://www.morele.net/ladowarka-sunen-p12000k-523465/

12 000 mAh, cena lekko powyżej 200 zł. Bardzo fajna opcja.

 

 

Tu masz wszystkie ładowarki:

http://www.morele.net/telefony/akcesoria-gsm/ladowarki-awaryjne-gsm-584/

 

Co do tych "pałek" - większość z nich nie naładuje ci baterii do pełna ani razu (mała pojemność).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...