Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam jako ze moj htc hd2 juz ledwo dziala, bateria i ogolnie postarzal sie, planuje kupic cos nowego. Do wyboru mam albo Note 2 albo HTC One. No wlasnie...

Note 2 :
+ wiekszy ekran
+ rysik
+ czestsze aktualizacje androida
+ nizsza cena
+ lepsza jakosc zdjec
+ bateria

- plastikowe/gorsze wykonanie


HTC One :
+ lepsza jakość wykonania
+ ekran full hd
+ elegancki wyglad
+ minimalnie lepsza wydajnosc

- wyzsza cena
- slabsza bateria
- nagrzewajaca sie obudowa



Doradźcie coś



mam zlamana reke dlatego pisze bez polskich znakow...

 

Link to post
Share on other sites

Terat już był wiele wiele razy maglowany.Zobacz w moim temacie jest o tych włąśnie 3 smartfonach chyba już wszystko napisane.

Jest także temat S4 vs One.

 

I czy ekran fuulhd jest na + w One...wadziłbym się.Więcej prądu żre.720p wystarczający jak na ekrany do 6-7".

Edytowane przez ostry.77
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 

weź htc one lepsze niż note 2

Bo...?

 

Ja wybrałem Samsunga Galaxy Note II. Dlaczego?

- Amoled bez pentile ale z normalnym RGB;

- Wielki ekran 5-cali (ale to dla mnie maksimum);

- Porządna bateria 3100mAh, która jest wyjmowalna;

- Slot na karty microSD;

- Funkcje typu "patrzę na ciebie - ty patrzysz na mnie" czy wyłączanie dźwięku/wibracji gdy kładziesz na ekranie oraz Multi Windows

- Bardzo dobrej jakości dźwięk generowany przez głośnik;

- Wsparcie producenta... wsparcie... wsparcie... i jeszcze raz wsparcie. Android 5 na pewno będzie :D

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Galaxy Note to paletka, a HTC One mieści się jeszcze w granicach przyzwoitości jeśli chodzi o wielkość. Ekran w HTC One jest obiektywnie po prostu lepszy od Note. Wykonanie/design przynajmniej dla mnie lepsze w One. Podzespoły mocniejsze.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

tak nokia z tym swoim smartfonikiem z windowsem i aparatem 41mpx reszty nie wiadomo to ona będzie dobra :D

 

ale przecież nowe zte ma być z swoim grand x2 in w 3Q a on ma mieć 2x2 intel atom więc taki jak ma lenovo k900

 

sony robi ciągle nowe ale to są tańsze i "gorsze" od z

 

samsung robi ciągle ten sam telefon w różnych wersjach...

 

 

 

a co byś powiedział (autor) na nexusa z wgranym ubuntu zamiast androida ? miałbyś całkiem inny smartfon niż wszyscy

ubuntu phone jest w fazie testów ale można już pobrać chyba (tylko na nexus 4 7 10) nie jest jeszcze skończony ale już działa dobrze i szybciej niż android

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 

a co byś powiedział (autor) na nexusa z wgranym ubuntu zamiast androida ?

Na dzisiaj odradzam - brak gier, rak aplikacji, brak supportu PL  i polskiego języka... No i Nexus, który nie jest (mimo swoich zalet) jakimś super-hiper fonem...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...