Skocz do zawartości

Upgrade ok.rocznego PC


Recommended Posts

Witam

W lipcu zeszłego roku mój brat otrzymał nowego PC. Myśli nad jakimś upgradem o ile będzie miał świadectwo z paskiem. Co można zrobić przy tej konfiguracji:

Procesor:AMD Phenom X4 965

Płyta Główna: Asrock 970 Extreme 4

Ram: 2 x 4 GB Kingston Hyper-X

Cooler:Boxowy

Karta Graficzna:XFX Radeon 6850

Produkt zasilaczo-podobny: LC-Power 600W

Obudowa:Logic.

Nie podaję przybliżonego budżetu, myślimy coś o zasilaczu i grafice.

Link to post
Share on other sites

tutaj optymalnym wyborem żeby to grało z prockiem jest karta graficzna hd 7850 lub gtx 660

a co do zasilacza to deus 500w

http://www.anandtech.com/bench/Product/539?vs=549



Zaden deus. Lepiej Smart SE modular 530W. Sam mam deusa ale nie polecam go bo po prostu nie wiadomo co z nim bedzie.

a co ma być ?

Edytowane przez wojciechpiwo
Link to post
Share on other sites
Zasilacz silentium PC Deus 500W

 

zasilacz jest dobry ,nie patrz się na markę tylko kto je robi :)zmiana zasilacza jest nie potrzebna

 

Niektorym padaly, maja slabe luty oraz masa innych. Lepiej doplacic do tego Se ktory ma lepsze luty, modularne, 14 cm wentylator.

 

:hahaha:

Link to post
Share on other sites

Ja mam zla opinię nt. Deus'a 500W na konkurencyjnym forum było ok 5/10 osób posiadających deusa i on im po prostu padł lub nawet nie uruchamial się z płyta. Polecam bardzo XFX 550W super cichutki zasilacz dobrze trzyma napiecia i no po prostu jest dobry :D. Wg mnie wymiana GPU jest nie potrzebna 6850 to wciąż mocna karta. Kup tego XFX'a i może dysk SSD i na pewno obudowę , może Gladius M23/M40?

 

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2

Link to post
Share on other sites

 

 

Kup tego XFX'a i może dysk SSD i na pewno obudowę , może Gladius M23/M40?

 

jeszcze raz i ostatni raz napiszę w tym temacie zasilacz jest dobry nie potrzebna zmiana



 

 

A ty jaka masz opinie na temat deusow?

 

nie mam nie testowałem ale muszę się temu przyjrzeć bliżej

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...