Skocz do zawartości

[150zł] Wybór myszki


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Laran,

Recommended Posts

Witam.

 

Szukam nowej myszki do gier. Aktualnie posiadam A4Tech X748 (wraz z podkładką A4 Tech X7-200MP) 

z której jestem zadowolony, jednak po prawie dwóch latach użytkowania zaczyna się psuć. 

 

Mysz musi być przewodowa, PALM GRIP, gry typu MOBA i FPS. Nie gram na wysokim czułościach (około 1000-1200 DPI).Najlepiej z regulowanym ciężarkiem i przyciskiem zmiany czułości, lecz te dwie pozycje nie są priorytetem.

 

Cena około 150zł.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Laran
Link to post
Share on other sites

Ja z kolei przesiadłem się z X750KB na ROCCAT SAVU. Mogę ją w 100% polecić. Posiada easy-shift do którego trzeba się przyzwyczaić ( mi to zajęło 2 dni ) ale jak już to opanujemy zabawa jest przednia.

 

Dodatkowo jej boki są wykonane z szorstkiego tworzywa co pomaga gdy ręka się spoci. 

 

Tak jak g400 nie posiada ciężarków 

ze zdjęć można stwierdzić, że nie posiada regulacji dpi. Jest ona domyślnie ukryta pod kombinacją ( easy-shift ), trzymamy boczny przycisk ( bliżej nas ) i naciskamy jego sąsiada ( boczny dalej od nas ). Ma to tę zaletę, że nie zmienimy tak łatwo dpi przez przypadek ( wiele razy udawało mi się to w X750BK ) 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja od ponad roku używam Logitecha G400 i uważam, że jest to mysz godna polecenia.

Bardzo wygodna dla dłoni i nigdy nie sprawiła mi problemów.

Jedynym (moim zdaniem) minusem jest to, że lewy i prawy klawisz są trochę głośne.

Edytowane przez Schizo
Link to post
Share on other sites

G400 używałem sporadycznie u znajomego. Jak dla mnie minusami poza głośnymi klawiszami ( jak wspomniał Schizo ) jest materiał z którego jest wykonana myszka. Jest on moim zdaniem trochę za śliski i zbyt wrażliwy na pot ( za mało chropowaty ) + subiektywnie ( każdy ma swoje zdanie :) ) g400 jest brzydka :)

 

W tej cenie wybierał bym pomiędzy:

Logitech G400

ROCCAT Savu

gigabyte M6980X

Sharkoon Drakonia

 

http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje/myszki/rekomendowane_myszki/

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Stałem niedawno przed takim samym dylematem i zdecydowałem sie na Revoltec'a FightMouse Elite. Mysz wykonana świetnie, ułożenie ręki na niej wręcz idealne, teraz moja dłoń wypoczywa na myszce, mimo że mojego starego A4techa  trzymałem fingertipem. Ciężarki dodane, wymienny panel, dzięki któremu na myszy leżą wszystkie 5 palców. Z mojej strony gorąco polecam, z przesyłką dałem równe 150zł.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...