Skocz do zawartości

drukarka na toner


Recommended Posts

Jakąś zgrabną i wydajną laserową drukareczkę potrzebuję. Zastosowanie to jedynie do drukowania czarno-bialych dokumentów, więc nie musi też być za droga.

Obecnie posiadam PIXMA MP500 Cannona, kombajn, fajny, ale atrament drogi w użytkowaniu -pije tusz straszliwie (tusz ok350PLN) a zamienniki coś słabo działają, są na niej jakieś blokady, czy coś? Poza tym trzeba mieć wszystkie kolory, nawet jak drukujesz tylko w czerni :/

Link to post
Share on other sites
  • 11 miesięcy temu...

Jakąś zgrabną i wydajną laserową drukareczkę potrzebuję. Zastosowanie to jedynie do drukowania czarno-bialych dokumentów, więc nie musi też być za droga.

Obecnie posiadam PIXMA MP500 Cannona, kombajn, fajny, ale atrament drogi w użytkowaniu -pije tusz straszliwie (tusz ok350PLN) a zamienniki coś słabo działają, są na niej jakieś blokady, czy coś? Poza tym trzeba mieć wszystkie kolory, nawet jak drukujesz tylko w czerni :/

Co rozumiesz poprzez stwierdzenie zamienniki działają słabo? 

pozdrawiam arsa.pl 

Link to post
Share on other sites

Pamiętaj, że należy używać zamienników sprawdzonych producentów. Na różnych portalach aukcyjnych jest masa zamienników słabej jakości tzw. "no name" korzystając z takich zamienników po pierwsze uzyskamy słabej jakości druk, a po drugie jest ryzyko uszkodzenia drukarki. 

Link to post
Share on other sites

Ja proponuję Konicę minoltę 1350W http://allegro.pl/drukarka-laserowa-konica-minolta-1350w-i4182596075.html

Sam kupiłem jedną sztukę po tym jak moja używana 1300 wyzionęła ducha(kosztowała 40zł razem z materiałami więc miała prawo). Tą mam już trzy tygodnie i powiem, że jest bardzo wydajna i świetnie drukuje. A do tego tanie materiały eksploatacyjne o wysokiej wydajności. Proszek chyba 15 zł, razem z chipem Kaseta z tonerem 60. Cały zestaw wałka też coś koło tego, zaś sam wałek 15-20 zł. Toner starcza podobno na 6000 stron, wiec się opłaca.

Jedyny minus, to głośność nawet w stanie spoczynku

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ja proponuję Konicę minoltę 1350W http://allegro.pl/drukarka-laserowa-konica-minolta-1350w-i4182596075.html

Sam kupiłem jedną sztukę po tym jak moja używana 1300 wyzionęła ducha(kosztowała 40zł razem z materiałami więc miała prawo). Tą mam już trzy tygodnie i powiem, że jest bardzo wydajna i świetnie drukuje. A do tego tanie materiały eksploatacyjne o wysokiej wydajności. Proszek chyba 15 zł, razem z chipem Kaseta z tonerem 60. Cały zestaw wałka też coś koło tego, zaś sam wałek 15-20 zł. Toner starcza podobno na 6000 stron, wiec się opłaca.

Jedyny minus, to głośność nawet w stanie spoczynku

Konica ma strasznie drogie oryginały a jakość chińskich zamienników jest beznadziejna. Najlepsze są więc regenerowane na oryginalne kasecie (kaseta regenerowana nie więcej jak 2razy bo strasznie zużywają się listwy). Polecam HP p1102, jest najmniej problematyczna.

Link to post
Share on other sites

brothery kiedyś były bardzo awaryjne i trafienie na dobry egzemplarz było loterią, ale teraz ich sprzęt jest porównywalny z HP czy Canonem ... i koszt materiałów eksploatacyjnych (niezależnie czy są to oryginały czy zamienniki) jest niski

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...