Skocz do zawartości

TV 3D LED DO 4500


Recommended Posts

Witam.

 

Poszukuję dobrego TV (koniecznie LED z 3D (najlepiej pasywnym)) do 4500zł (można przekroczyć o 100-200zł). Preferowana wielkość matrycy to 55 lub więcej cali.

 

Nie wiedzieć czemu ojciec uparł się tylko na Samsungi i o niczym innym nie chce słyszeć... (ale jak będzie coś lepszego innej firmy to napewno go przekonam).

 

Narazie wygooglałem coś takiego:

http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-55lm620s.bhtml

 

Link to post
Share on other sites

Z tego co pamiętam to LG jest prekursorem pasywnego 3d. Przy wyborze tv potraktował bym to raczej jako dodatek niż główną wytyczną. Tydzień temu testowałem brata ledowego samsunga seria 6400 55cali  i mimo że jest to dosyć duży tv to by poczuć 3d i tak musisz siedzieć w odległości ok 1,5 metra.

Na twoim miejscu kierowałbym się przede wszystkim jakością obrazu, rodzajem podświetlenia(edg, full led) ilością wygaszanych stref czy płynnością wyświetlania bo polepszacze obrazu nie wszędzie dobrze działają. Później można zwrócić uwagę na resztę bajerów.

Link to post
Share on other sites

A jaka firma jest najlepsza jesli chodzi o pasywne 3D? LG i SHARP?

 

Zdecydowanie LG.

Michur dobrze mówi 3D Ci się przyda w pierwszym miesiącu użytkowania 10 razy,w drugi 5,a w 3 może raz.Wiem bo mam już 2 TV z taką funckją pierwszy to był Samsung teraz mam LG.

LG przewyższa Samsunga w kwestii całości o krok milowy.Samsung nawet ma wg. mnei brzydszy bardziej tandetny design oraz jedyne co ma lepsze to smartTV.Nic poza tym.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Samsung nawet ma wg. mnei brzydszy bardziej tandetny design oraz jedyne co ma lepsze to smartTV

To prawda smart Tv jest rzeczywiście mocno rozbudowane  ale nie to tylko dodatek za który jesteśmy niestety zmuszeni płacić. Ja najchętniej kupiłbym sam wyświetlacz bez tych wszystkich zbędnych bajerów za połowę ceny.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@up

Szkoda, że nie ma takich ofert. Jak dla mnie mogą sobie wsadzić to smart tv wiadomo gdzie... Komu to potrzebne od grania macie pc, w zastępstwie może to być lapek, tablet czy smartphone, wg. mnie jest to robienie z tv wielofunkcyjnego gów**.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...