Skocz do zawartości

Problem z wyborem tabletu


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez snilmerg,

Recommended Posts

Witam. Ze sprzetu mobilnego mam aktualnie SGS III aczkolwiek planuje zakup tabletu. Jestem uczniem wiec dobry aparat do robienia skanow notatek oraz czytnik pdf zawsze sie przydaje, aczkolwiek te funkcje przejmuje S3. Zalezy mi zeby tablet mial dobre podzespoly i nie zacinal przy jakiejkolwiek aplikacji. Wymagana obsluga 3G i dobre wykonanie. Szczerze myslalem o nexusie 7, bylby idealny, aczkolwiek poza 2 calami roznicy niczym nie rozni sie od mojej SIII. Asus transformer tf300tg ale martwi mnie ze ma taka sama ilosc pixeli na 4 razy wiekszej powierzchni. Ipad 3 jest dobry i go do wgladu na bierzaco u mamy ale jakos ios mnie nie przekonuje. Co mozecie polecic?:)

Link to post
Share on other sites

Tak, ipad jest świetny ale nie podoba mi się zamknięcie samego systemu - nie da się do kogoś innego nic wysłać na bluetooth, nie mogę filmu online obejrzeć w podróży, ebooka pobrać na stałe z internetu czy chociażby pliku mp3. to wszystko sprawia że życie jest upierdliwe.

Za windowsem 8 tez nie jestem. Trzymajmy się androida. Cena.. nie chciałbym przekroczyć 1500. Ale wyższe oferty tez mogą być.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Taak. Ale najlepiej wziąłbym galaxy note 8.0 ale jego cena mnie przeraża.. więc skończy się pewnie na nexusie jeżeli wgl miałbym coś kupować. jakoś najbardziej mnie przekonuje i wydajnością i jakością wykonania do ceny. Dzięki za pomoc! :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...