Skocz do zawartości

Głośniki do PC. Genius czy Modecom? (Rock, czasem Dubstep)


Recommended Posts

Czesc...
Szybko i na temat.

Mam budżet ok. 200zł i muszę kupić głośniki, które beda sluzyc do muzyki w duzym stopniu ROCK a czasem DUBSTEP (dla tych co nie wiedza. Dubstep - wazny jest bass)(w malym stopniu do filmow), a owe głosniki beda do PC lecz rowniez do MP3,4 czy innych sprzetow w domu.

Co kupic?! (Biore pod uwage zestawy 2.0 jak i 2.1)
Modecom MC-MSF50 (2.1) - 200zł lub
Genius SP-HF1800A (2.0) - 200zł

I jeszcze jedna kwiestia...
Czy głośniki 2.0 dadzą radę udźwignąć dobry bass?
Jeśli tak to bez namysłu wezmę Genius'a.

Jeśli nie to wezme Modecom.

Ktoś pomoze? ;__;

Pozdrawiam

Edytowane przez tygryskee
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

 

 

a czasem DUBSTEP

 

http://forum.benchmark.pl/topic/87552-głóśniki-do-dubstepu-200-300zł-512120/?p=1001140



 

 

Czy głośniki 2.0 dadzą radę udźwignąć dobry bass?

 

ZAPOMNIJ. Zanim zamówiłem 5050 v2 kupiłem kolumny stereo i wzmacniacz - odesłałem po jednym dniu - jak dla mnie - zero basu.



Te modecomy mają dobre opinie - jeżeli budżet Cię ogranicza.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Taaa rozumując w ten sposób, kupuję JAMO i wzmacniacz - komplet jakieś 3k i też mam bas bez suba. Porównałem dwa zestawy, które kosztowały mnie mniej więcej tyle samo.



Było nie było, może mało widziałem/słyszałem ale nie sądzę żeby jakiekolwiek kolumny stereo potrafiły zejść tak nisko z basem w dubstepie jak zestaw z subem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

http://www.audiofil.pl/files/(iV2aoePOrKSt4aFfYEfOlkpez6GZoNuupqCilmBXmZNiU6HQopit56ygmGdIh82WjZXVxsra1uPpz8ZeXlqMlJiKiKLl)/images/tonsil/bolero_budowa_185.jpg

 

3-drożna konstrukcja z obudową pasmo-przepustową 6 rzędu. W środku w kolumnie masz 2 głośniki po 20cm pracujące w tandemie.

Jak się postarasz to znajdzie się te kolumny za 400-500zł.

 

Uwierz, zagrają nisko. Chociaż lepsze od nich są Tango 200 lub Bolero 300 (te składam).

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Słuchaj ja powiem tak. Te stereo, które ja kupiłem miały membrany 16cm a w 2.1 creativkach mam połowę może tego i daje to kopnięcie dziesięć razy lepsze niż tam. Wzmacniacz byłaż nadto do nich więc też to nie był słaby punkt.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...