Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o urządzeniach mobilnych


Recommended Posts

Mam dobre pytanie na które nie potrafię sam znaleźć odpowiedzi: w jaki sposób np. w galerii zaznaczyć kilka elementów? Do tej pory na każdym telefonie zaznaczanie odbywało się poprzez przytrzymanie elementu, a w LG G4 ta akcja powoduje otwarcie się menu poleceń. Macie jakieś pomysły?

Link to post
Share on other sites

@up - pomoc w sprawie LG G5:

 

 

Jeżeli chcesz wysłać np. kilka zdjęć ze swojej galerii, to wchodzisz w "Galeria" znajdujesz obrazy/zdjęcia które chcesz wysłać i przytrzymując 2 sekundy na dany element on się zaznacza a na resztę elementów po prostu klikasz co spowoduje, że zaznaczone będzie kilka elementów, potem tylko klikasz u góry powinna wyświetlić Ci się ikonka Bluetooth ewentualnie naciskasz klawisz funkcyjny i tam powinno być coś typu wyślij/udostępnij/bluetooth.

Wysyłanie plików poprzez menager plików wygląda dokładnie tak samo tyle, że tam po naciśnięciu klawisza funkcyjnego będzie udostępnij i dopiero wybierasz bluetooth.

 

źródło

 

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

 

 

Kupiłem Xiaomi Redmi Note 2 na stronie xiaomiforsale. Łącznie z przesyłką wyszło mnie 750zł, taki kurs Euro.
Interesuje mnie Xiaomi Redmi Note 2. Czy ten sklep jest bezpieczny? Ile się czeka na przesyłkę? Mam dokonać przele w euro? Czy poza ceną 186 euro za tel + 4euro za dostawę musze coś jeszcze opłacić??
Link to post
Share on other sites

mic więcej nie płacisz, gwarancja jest realizowana we Wrocławiu, dodatkowego Vatu/Cła nie doliczą bo produkt kupony z Europy i Vat zostaje odprowadzany przez sklep. Musisz jednak zrobić przelew, chociaż coś tam pisali, że mieli wprowadzić opcję "za pobraniem" - ale nie wiem od kiedy.

 

Moim zdaniem warto poczekać do jutra, czarny piątek, mają być promocje. Ale na Mi4c chyba się nie doczekam, więc pozostanie kupować na allegro...

 

Po pierwsze to w LG G4, ty podałeś artykuł do L5, po drugie to opisałem wyżej, że podany sposób przez przytrzymanie nie działa.

może za długo trzymasz - nie miałem nigdy LG więc nie wiem co oni tam w swoim sofcie namieszali :) Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...