Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o urządzeniach mobilnych


Recommended Posts

Huawei sporo lepszy, jak dla mnie. Ale ja bym kupił galaxy note 5 ma najlepszy procesor. Jestem fanem, no i najlepiej wygląda wg, mnie. Ale posiadam nexusa 5 i znienawidziłem LG. Aczkolwiek, jak wypuszczą dobry sprzęt to znowu sprawdzę. Ewentualnie zakup iphona 6s plus.

Edytowane przez MaxWayne
Link to post
Share on other sites

Czy ktoś  gotów zapłacić 600 euro za HTC A9 na Snapdragonie 615 i ekran Full HD...

 

http://www.muthonigitau.com/wp-content/uploads/2015/08/Bitch-Please.jpg


Do tego nieudana i rażąca oczy kopia iPhone 6....

 

Jeszcze raz 

 

http://www.muthonigitau.com/wp-content/uploads/2015/08/Bitch-Please.jpg

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Od jakiegos czasu g4 cierpi na dziwną dolegliwość. Mianowicie po przycisnieciu guzika power w celu wybudzenia ekranu, ekran wybudza sie ale na sekunde po czym gasnie. I tak kilka razy musze przycisnac zanim bede w stanie odblokowac ekran. Ktos sie spotkal/ sluszal o tym problemie?

Link to post
Share on other sites

Od jakiegos czasu g4 cierpi na dziwną dolegliwość. Mianowicie po przycisnieciu guzika power w celu wybudzenia ekranu, ekran wybudza sie ale na sekunde po czym gasnie. I tak kilka razy musze przycisnac zanim bede w stanie odblokowac ekran. Ktos sie spotkal/ sluszal o tym problemie?

Ja takiego problemu nie mam, ale w sumie nigdy przycisku nie używam, bo zawsze wybudzam przez stuknięcie.

Link to post
Share on other sites
Od jakiegos czasu g4 cierpi na dziwną dolegliwość. Mianowicie po przycisnieciu guzika power w celu wybudzenia ekranu, ekran wybudza sie ale na sekunde po czym gasnie. I tak kilka razy musze przycisnac zanim bede w stanie odblokowac ekran. Ktos sie spotkal/ sluszal o tym problemie?

Znam to, u mnie dzieje sie tak gdy zakryje czujnik zbliżeniowy nad ekranem. Prawdopodobnie to taka blokada żeby przypadkiem niczego nie włączyć w kieszeni. WIdzę że od g2 tego nie poprawili.

Link to post
Share on other sites

Czy rozdzielczość 540x960 na 4.5 cala i jednozakresowe wifi w galaxy A3 będzie dużym problemem ? Telefon mi się bardzo podoba, jest elegancki, dobrze wykonany, wydajnościowo mnie zadowala (nie gram za dużo, a jeśli już gram to w mało wymagające lub średnio),

czas pracy baterii również ok. Będzie służył najczęściej do sprawdzania internetu, oglądania filmów i czasami jako aparat. Jak dla mnie to telefon niemal idealny, tylko te 2 wady trochę bolą...

Link to post
Share on other sites

Uzywam nexus 5 i wszystko slabsze od niego to dla mnie zlom. Jak juz chcesz taki tani telefon to kup sobie moto g3 lub redmi note 2 z allegro za 850zl. Szybszy niz nexus 5 i fajny 5.5 cala ekran. Jak za duzy to zostaje xperia z3 compact. Za taka cenw niw mozna wybrzydzać. Ekran qhd to porazkach w 2015 roku.

Link to post
Share on other sites

Czy rozdzielczość 540x960 na 4.5 cala i jednozakresowe wifi w galaxy A3 będzie dużym problemem ? Telefon mi się bardzo podoba, jest elegancki, dobrze wykonany, wydajnościowo mnie zadowala (nie gram za dużo, a jeśli już gram to w mało wymagające lub średnio),

czas pracy baterii również ok. Będzie służył najczęściej do sprawdzania internetu, oglądania filmów i czasami jako aparat. Jak dla mnie to telefon niemal idealny, tylko te 2 wady trochę bolą...

Korzystam służbowo z Galaxy A3 rozdzielczość nie przeszkadza, jedyny minus i to poważny tego telefonu to bateria która trzyma dzień pracy (lub niecały jeśli intensywnie z niego korzystasz).

 

tez wolalbym doplacic chociaz do A5. Choc w podobnej cenie dostaniesz (jak zwrocil uwage koleg powyzej) nexusa 5 ktory jest bardzo mocnym telefonem. Od xperii trzymałbym sie z daleka.

Nexus 5 bym nie kupował, ciekawy telefon z bardzo oryginalnym designem aczkolwiek ten sam problem - bateria to padaka. Podaj jaki masz budżet i wymagania to znajdę Ci trzy modele które warto kupić.

Link to post
Share on other sites

Opinia - Bateria w  Moto X Style do du*y.

 

Jednak ekran o  rozdzielczości 2K do tego w technologii  IPS skutecznie wykańcza baterię. Energia  dosłownie ucieka na oczach. I nie ważne jaki poziom jasności. 

 

Zalety to :

 

Stereo głośniki

Szybkie ładowanie

Jakość wykonania

Slot pod micro sd

 

 

Ekran IPS nie najlepszej jakości. Brakuje mi Super Amoleda i baterii  np 4000 mAh.

 

Smartfon podczas grania  co najwyżej ciepły. Duży plus. Gra się super.

Edytowane przez droid
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

 

 

Od jakiegos czasu g4 cierpi na dziwną dolegliwość. Mianowicie po przycisnieciu guzika power w celu wybudzenia ekranu, ekran wybudza sie ale na sekunde po czym gasnie. I tak kilka razy musze przycisnac zanim bede w stanie odblokowac ekran. Ktos sie spotkal/ sluszal o tym problemie?

 

Też mam ten problem ze swoja G4ką.  Zaktualizowałem swoją g4 do androida 6.0.  

 

 

Telefon odblokowuję się dopiero jak podłączę ładowanie przez port micro usb. Telefon sam się blokuje i nie wybudza. Nie pomaga a nie dwukrotne tap po ekranu  oraz naciśniecie przycisku power.Ten problem jest dość irytujący.

 

Oddaje na gwarancję. gó*****y fon.

 

Okar spróbuj hard rest w ustawieniach.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...