Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o urządzeniach mobilnych


Recommended Posts

dobra usunąłem wszystko, dzięki. Myślałem, że po prostu nie można :D


Czemu nie da się zmienić sieci z lte/wcdma/gsm automatcznego na zwykłe tylko gsm ?

Klikam i nic. 

http://sosen-blog.pl/index.php/zmiana-trybu-sieci-android-samsung/

O to mi chodzi.

 

@edit

Już się zmieniło w końcu :)

Edytowane przez BuryZenek
Link to post
Share on other sites

A play też branduje telefony?

Teraz mam z tmobile i brand jest.

 

Bardziej jedna celuję z oficjalnej dystrybucji typu morele.


 

 

FB i Instagrama nie możesz wywalić? Co to za wstrętny brand? Orange? 
 

 

da się wyłączyć, ale odinstalować nie da się.

 

Brand t mobile.

Edytowane przez BuryZenek
Link to post
Share on other sites

A to sorki,myślałem że masz z Play.Też branduje ale ja tam wszystko usunąłem.

 

No dlatego teraz jak będę miał brać to z normalnego sklepu.

 

Nie, że mi spada wydajność, bo pewnie to nic nie robi, ale samo zmuszanie mnie z korzystania z fb,messengera, instagrama itp mnie denerwuje.

Link to post
Share on other sites

Brand Play łatwo sprawdzić na podstawie CIDu i wersji oprogramowania. Jeśli jest jak w detalicznym to ten brand to nie brand tylko wgrane apki Play'a , które można łatwo wychrzanić. 

 

Zawsze możesz odbrandować w łatwy sposób telefon wgrywając oryginalny ROM Samsunga.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak ?

Tylko, że jak chcę wgrać rom od samsunga to muszę zrobić roota, a to już jest utrata gwarancji.

Zresztą pisałem do samsunga w tej sprawie to odpisali, że wgranie czystego softa wiąże się z utratą gwarancji ....

 

to jak to w końcu jest?

Edytowane przez BuryZenek
Link to post
Share on other sites

No tak odpisali w mailu. Może dla pewności podskoczyć do salonu samsunga i dopytać?

 

Nie chciałbym stracić gwarancji, a swoją drogą boję się trochę kombinować z oprogramowaniem, bo totalnie się na tym nie znam.

 

Dzięki za link.

 

@edit

 

Pisze tam admin, że żadnej gwarancji nie tracimy, ani nic z tych rzeczy. Cóż, wygląda ciekawie, bo jeśli to prawda to zaraz komuś bym to zlecił. 

Wolałbym jednak znać oficjalne stanowisko Samsunga w tej sprawie. 

 

Tyle dobrze, że podczas uruchamiania telefonu nie ma loga t mobile.

Edytowane przez BuryZenek
Link to post
Share on other sites

Rozumiem. Trochę to takie niepewne, więc chyba zostanę jednak z tym brandem. Kompletnie nie znam się na tym i jak bym oddawał na gwarancję to bym musiał znowu wgrywać brand  t-mobile ?

 

Dopytam się w salonie samsunga, i może w serwisie autoryzowanym w Krakowie, czy to, że wgrałem czysty soft coś zmienia.

 

Swoją drogą nie wiedziałem, że Samsung może tak płynnie chodzić :)

Edytowane przez BuryZenek
Link to post
Share on other sites

Myślę , że nie ale pewności nie mam i różnie to bywa. Chociaż wgranie brandowanego ROMu ograniczałoby się raczej do tej samej metody. Zawsze możesz napisać do tego Admina na forum Android lub spytać/wyszukać w temacie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...