Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o urządzeniach mobilnych


Recommended Posts

 

 

3sek szukania w google

Brawo za szybkość. Ja takie rzeczy znajduję w 4 sekundy (czyli wolniej).

 

Poza tym to test z portalu z logo Nokia w nazwie, zatem w 100% nie można mu przyznać bezstronności. Niemniej jakiś obraz jest - dzięks.

Link to post
Share on other sites

Ariox. Prawda jest taka a piszę to jako osoba całkowicie postronna, że w dobrym świetle s4 ma lepsze fotki. Mniejsze szumy i więcej szczegółów. Lumia pokazuje pazur dopiero przy kiepskim oświetleniu. Przynajmniej takie odniosłem wrażenie czytajac kilka testów i porównując fotki.

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Ja sam nie staram się z góry zakładać że Nokia jest lepsza, po prostu czytałem już sporo wcześniej o 1020 w porównaniu do innych aparatów w smartfonach. (swoją drogą sam nigdy bym sobie 1020 nie kupił - uważam to za stratę pieniędzy za które mógłbym mieć smartfona i dobry aparat fotograficzny - w sensie 2 urządzenia).

 

Samsung robi świetne zdjęcia - jednak - nie wiem jak to się po polsku zwie, ale na angielskich portalach pisze że w SGS4 jest większe "photo enhancement" - ulepszenie obrazu w wolnym tłumaczeniu - a przekłada sie to na to, że fotki są bardziej kolorowe, "ulepszone", przez co wyglądają świetnie, ale nie oddają tak rzeczywistych kolorów.

 

P.S. Fotki z SGS4 są porównywalne do L920, ale do L1020 IMO im brak dość dużo.

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

lol... to za każdym razem jak ktoś pokazuje lukę w Androidzie musi dla przeciwwagi poszukać czegoś negatywnego nt WP8 lub iOS?

To i w drugą stronę, jakieś wytknięcie niedoskonałości WP kończyło się riposta 'a bo android...'. Albo nie, czekamy na GDR7, tam będzie wszystko.

 

Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalk 4

 

 

Link to post
Share on other sites

Nie bądź śmieszny.

 

A swoja drogą zarzucić WP8 że ma skopane ustawianie głośności (bo ma) to co innego jak Największy atak na androida... o którym z reszta nic nie mówimy... bo przecież lepiej w "zemście"(?) za wytykanie błędów androidowi rzucić się na mnie i na WP8... żałosne...

 

Link to post
Share on other sites

 

 

Ja pomału jestem zmuszony do sprzedania telefonu z wp8, działa całkiem ok, ale braki w oprogramowaniu to jest katastrofa.
czego brak?

 

Jaki fon i za ile? Daj linka do aukcji - kuzyn chce SGS3 na L920 najlepiej zmienić - więc potencjalnego kupca już masz drugiego.

Link to post
Share on other sites

Zaraz zaraz, tylko nie demonizujmy tak straszliwie androida bo wszystko wszystko zaczyna się od tego, że system jest otwarty. Każdy kij ma dwa końce.

 

Otwartość staje się problemem w momencie gdy w padnie w ręce użytkownika idioty, a ilu takich jest? Zdecydowana większość.

 

Tak samo jak w przypadku innych systemów i sprzętów wszystko zależy od użytkowników.

 

Jest pewien, że gdyby WP dać nagle taką samą popularność jaką ma andek w przeciągu miesiąca pojawiła by się cała masa wirusów i całego innego szmelcu. Kwestia czasu. Zamknięty system pomoże co najwyżej przed tym, że ew. zaraza będzie się wolniej rozchodzić.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...