Skocz do zawartości

Relacje "damsko- damskie" (możliwe, że 18+ :P)


Recommended Posts

Z moich obserwacji wynika, że za bardziej "normalne", mające wieksze morlane przyzwolenie, uważane są "bliskie" stosunki dziewczyny z dziewczyną a nie dwóch facetów. Np  jestem prawie pewien, że u wiekszości z was  widok 2 obściskujacych się dziewczyn w stanie po spożyciu na jakiejś imprezie nie wzbudzi tak negatywnych myśli jak 2 macający się faceci. Kiedyś znalazłem taki cytat, że prawie każda kobieta jest bi, tylko niektóre potrzebują do ujawnienia tego alkoholu. Dosyc często widuje sie dwie dziewczyny trzymajace się za ręce- wyobraźcie sobie 2 chłopaków na ich miejscu... Już idąc po bandzie i biorąc filmy erotyczne- praktycznie nie ma w nich żadnej gejozy, jeżeli trójkąt to wiadomo- dwie na jednego, nigdy odwrotnie, za to dosyc często wplatane sa wątki lesbijskie.

 

I żeby nie było- Jam jest hetero z krwi, kości i powołania :P

 

A teraz wasze opinie:

Edytowane przez Abizer
Link to post
Share on other sites

hehe, pamiętam oglądałem fragment jakiegoś polskiego serialu, serial usta usta czy coś i tam w jednym odcinku dwie pary zamieniły się partnerami tak, że na dole w łóżku facet z facetem a na górze babki. I ta scena, jak na górze słychać smichy- chichy, igraszki dwóch babek, a ci faceci na wyrku tak sie patrzą na siebie, miny grobowe i nie wiedzą za bardzo co mają robić XD

Swoją drogą nurtuje mnie, skąd w psychice ludzi wykrztałciła się taka prawidłowość, że 2 babki faceta nie rażą, wręcz przeciwnie w niektórych wypadkach, a na odwrót już nie jest tak fajnie XD

Edytowane przez Abizer
Link to post
Share on other sites

Powiem wam tak. Miałem dziewczynę lesbijkę (tzn była nią :] ) i to nic strasznego, zwykłe dziewczę, a to co te "koleżanki" robią ze sobą to wcale mnie nie rusza, rzekłbym właśnie że bardziej w to mi graj :menda:  Za to gejostwa nie zdzierżę, jak widzę to aż mnie rzuca, agresja się załącza i jest nieciekawie :->

Link to post
Share on other sites

Powiem wam tak. Miałem dziewczynę lesbijkę (tzn była nią :] ) i to nic strasznego, zwykłe dziewczę, a to co te "koleżanki" robią ze sobą to wcale mnie nie rusza, rzekłbym właśnie że bardziej w to mi graj :menda:  Za to gejostwa nie zdzierżę, jak widzę to aż mnie rzuca, agresja się załącza i jest nieciekawie :->

To chyba nie była less tylko Bi :wariat: skoro byłą z tobą

Link to post
Share on other sites

2 babki to nuda...

 

3 to już zabawa:)

 

Dobra a teraz reka do gory, kto z obecnych mial przyjemnosc z dwoma dupeczkami isc na calosc. Co? :)

 

W GTA IV, jak dłużej posiedziałem w klubie ze striptizem, to druga dochodziła. : D

Link to post
Share on other sites

 

 

zanim ją "nawróciłem"

 

Nie, nie była lesbijką. A twoja wiedza o ludzkiej seksualności jest żenująca. Idąc takim tokiem rozumowania można stwierdzić, że jeśli kiedyś trafisz do pierdla, to zostaniesz "nawrócony" na homoseksualizm. Orientacja seksualna nie jest czymś co się wybiera, ani czymś, co można zmienić, a pieprzenie takich farmazonów to przykład zaściankowości i głupoty. 

Link to post
Share on other sites

Tak, była lesbijką. Moja wiedza to coś do czego nie powinieneś się wtrącać, uważam że twoja ma znacznie większe braki jeśli o to chodzi.

Idąc moim tokiem rozumowania jak będziesz w pierdlu to nie zostaniesz "nawrócony"  a zgwałcony (warto rozróżniać takie pojęcia).

Jeśli twój mózg nie dopuszcza możliwości że to ludzie wybierają orientacje seksualną i mogą ją zmienić to przykre i nic na to nie poradzimy :(

Link to post
Share on other sites

Ludzie orientacji nie wybierają, a twierdzenie, że tak jest stoi w sprzeczności z całą wiedzą naukową, jaka obecnie jest dostępna i ma znamiona indoktrynacji religijnej. Ostatnio jeden z rzekomo "nawróconych" gejów, który przez 20 lat jeździł po USA i bajdurzył, jak to go Jezus sprowadził na dobrą drogę, będąc twarzą całych ośrodków prania mózgów, których "pacjenci" dość często popełniali samobójstwa, przyznał się, że to wielka lipa, sponsorowana przez organizacje religijnych fanatyków. Twierdzenie, że można wybrać sobie orientację seksualną jest równie prawdziwe jak to, że Ziemia jest płaska, albo to, że została stworzona 6 tysięcy lat temu. Są to wyssane z palca bzdury, ale niektórzy ignoranci w to wierzą, bo boją się zajrzeć do książek innych, niż książeczka do nabożeństwa.



Jako bonus mogę dodać, że skrajną nietolerancję wobec homoseksualistów, jaką pokazałeś kilka postów wyżej, najczęściej przejawiają mężczyźni, lub raczej chłopcy, którzy sami nie są zbyt pewni własnej seksualności. Potwierdza to około 95% badań przeprowadzanych od czasu raportu Kinsey'a do dnia dzisiejszego.

Link to post
Share on other sites

W naturze człowieka występuje brzydko mówiąc chęć połączenia "kijka z dziurką" bądź na odwrót, wszystkie "inne" pary to dewiacje które niestety również pojawiają się naturalnie w przyrodzie. Nie interesuję mnie to co robił jakiś gej przez 20 lat ani pod jakim pretekstem czy przez kogo był kontrolowany bo w takim świecie się obracamy że praktycznie wszystko jest ustawione.
Jak więc nazwiesz dziewczynę która zaczęła być lesbijką a wcześniej nigdy podkreślam nigdy o tym nie myślała? Mam taką znajomą dlatego mam też dobry przykład i mogę dokonać pewnych obserwacji. Oczywiście możemy wziąć pod uwagę że dopiero teraz to odkryła i tak było zawsze ale to nie do końca spełnia wymagania nadanej z góry orientacji zwłaszcza że nie jest już gówniarą (ma 27 lat).

Poza tym polecam nie patrzeć tylko na naukowe fakty, nie mówię tutaj że są złe, nietrafne czy kłamią po prostu wiedza czysto naukowa to nie wszystko, warto patrzeć na swoje odczucia, nie jestem tak ograniczony jak Ci się wydaję rozumiem twój punkt widzenia więc się tak brzydko nie odnoś jak w pierwszym poście do mnie :>

Btw jestem ateistą .

Link to post
Share on other sites

 

 

Jak więc nazwiesz dziewczynę która zaczęła być lesbijką a wcześniej nigdy podkreślam nigdy o tym nie myślała?

 

Nazwę ją po imieniu, czyli bi. Skłonności biseksualne ma, według różnych badań, od około 40 do 70% kobiet. Większość nigdy nie będzie miała intymnych relacji z inną babką, ale zdarzą się takie, które spróbują i im się spodoba. Nie wyklucza to możliwości, że za jakiś czas z powrotem nie spróbują z facetem.

 

 

 

nie jestem tak ograniczony jak Ci się wydaję rozumiem twój punkt widzenia więc się tak brzydko nie odnoś jak w pierwszym poście do mnie

 

 

Wybacz, ale spotkałem na tym forum tak dużą ilość bezmózgich dewotów, że z góry założyłem, że jesteś kolejnym. Sorry.

Link to post
Share on other sites

skrajną nietolerancję wobec homoseksualistów, jaką pokazałeś kilka postów wyżej, najczęściej przejawiają mężczyźni, lub raczej chłopcy, którzy sami nie są zbyt pewni własnej seksualności.

O kurde, czyli nie lubię gejów bo nie jestem pewien czy nie jestem też homo? %-)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...