Skocz do zawartości

Używany monitor do ~300zł?


Recommended Posts

Witajcie! 

Jako, iż mój Asus VW195s przetrwał już dobre 5 lat, pora powoli go wymieniać. 
Sam monitor sprawuje się świetnie, jestem naprawdę zadowolony z jakości obrazu. Gdyby nie to, że nie posiada złącza HDMI, zostawiłbym go na kolejne 5 lat... 

A tak, jako posiadacz konsol, które są najczęściej w moim pokoju, zmuszony jestem do migracji. 

Problemem pozostaje budżet, bo nie chciałbym zbytnio być w tej kwestii rozrzutny - dobry monitor pójdzie w niepamięć, ma go zastąpić coś równie dobrego z HDMI. Także, 300zł na UŻYWANY monitor będzie wystarczającą sumą?

 

Zależy mi, jak wspomniałem, na wejściu HDMI (+HDCP) i wejściu słuchawkowym. Pozostałe parametry, wiadomo - jak najmniejszy czas reakcji, te sprawy. Zdam się na specjalistów w tej dziedzinie ;) 

Dzięki!

Edytowane przez Vister81
Link to post
Share on other sites

Korzystałem do niedawna z monitora Samsung T220. Istnieje wersja z dopiskiem "HD", która posiada tuner, pilot, wejścia HDMI i czego tam dusza zapragnie. Jest to dość stara konstrukcja, ale dobra jakościowo i powinieneś się zmieścić w 300 PLN. Myślę, że możesz zerknąć na Allegro, może znajdzie się jakaś zawieruszona sztuka. Tutaj masz recenzję:

http://www.prad.de/en/monitore/review/2008/review-samsung-t220hd-part13.html#Conclusion

Edytowane przez byku08
Link to post
Share on other sites

 

 

Jednak myślałem, że miałeś na myśli monitory NOWE

 

przede wszystkim nowe, natomiast jak nawet przyzwoity model używka idzie za takie pieniądze to znaczy najczęściej, że jest już wyświeconym dezelem po przejściach

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...