Skocz do zawartości

Brak opcji teselacji w Metro last light


Recommended Posts

Mam pytanie odnośnie ustawienia grafiki. Znikneła mi opcja grafiki jak testelacja, wczesniej mialem brak-normalna-wysoka-najwyzsza, a teraz niema wcale takiej opcji w ustawniach grafiki. Od czego to spowodowane, dodam ze przeinstalowalem gre.

 

Link to post
Share on other sites

Czyli że co- były sobie te opcje, odinstalowałeś grę, zainstalowałeś od nowa i od początku po instalacji ich nie ma? W tym czasie zmieniałeś cos w sprzęcie/ usuwałeś bądź instalowałeś jakieś oprogramowanie, sterowniki?

Update 3 jest?

Edytowane przez Abizer
Link to post
Share on other sites

A ja wylaczylem gre , kompa  na drugi dzen wlaczylem i opcja tesselacji zniknela :( mam aktualizacje 2 i karte z obsluga dx11zeby nie było.

Problem jest prosty do rozwiązania, bo miałem tak samo. Wystarczy włączyć benchmark (w głównym katalogu z grą), a tam na pewno będziesz mógł ustawić sobie dx11 i teselację. I co ważne jak ustawisz co trzeba to nie wychodzisz od razu z okienka benchmarku, tylko uruchamiasz se przynajmniej raz scenkę z danymi ustawieniami. Potem możesz wyjść z benchmarku, włączyć grę i sprawdzić sobie menu opcji graficznych. Będą takie jak te w benchmarku. 

Edytowane przez Sony75i
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...