Skocz do zawartości

Proszę o ocenę zestawu do gier


Recommended Posts

Witam serdecznie

Po długim wertowaniu forum i przeglądaniu postów skompletowałem zestaw komputerowy przeznaczony w główniej mierze do gier. Wymieniam komputer ze względu ze mój stary procesor (Core2duo E6550) nie wykorzystuje potencjału nowej karty graficznej (Asus 660GTX). Mam nadzieję ze na tym sprzęcie pójdą gry typu AC IV i moze w przyszłości Wiedźmin 3. Wiem ze nie są znane ich wymagania, ale z tym różnie i tak bywa. Na tą chwilę posiadam karte graficzną Asusa 660GTX oraz obudowę SilentiumPC GladiusX80. Prosiłbym o ocene zestawu który dobrałem. Co do budżetu cześci nie będe zamawiał odrazu jako całość, ale rozłożę je raczej na 2-3 raty więc można ew coś dołożyć\poprawić na lepsze. Z góry dziękuje za pomoc i wyrozumiałość :)


http://www.morele.net/koszyk/

 

Link to post
Share on other sites

Procesor: Intel I5 3570K
Płyta główna: MSI Z77A GD55
Cooler: Be quiet Dark rock advanced
Zasilacz: Be quiet L8 630W
Ram: Kingston HyperX 1600Mhz DDR3 Grey series
SSD: Kingston HyperX 120GB
System: Windows 7 OEM 64bit
HDD: Seagate Barracuda 7200RPM 1tb

Przepraszam za tą wpadkę z linkiem

Link to post
Share on other sites

Do takiego zestawu spokojnie wystarczy MSI Z77A-G45 - polecana płyta główna m. in. za stosunek cena/wydajność, umożliwia zrobienie SLI, a jeśli nie planujesz SLI to możesz kupić MSI Z77A-G43. Zamiast SSD Kingstona możesz rozważyć za zaoszczędzone pięniądze na płycie głównej kupno dysku Samsung SSD 840 Pro 128GB - jest to jeden z lepszych dysków w tym przedziale cenowym http://www.purepc.pl/pamieci_masowe/test_samsung_ssd_840_pro_128_gb_najszybszy_z_najszybszych?page=0,1.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...