Skocz do zawartości

Recommended Posts

1) Zadzwoń i się zapytaj czy na twojej ulicy jest możliwe podłączenie tak szybkiego internetu

2) Jeśli tak, to wiedz że im dalej od centrali tym słabszą prędkość masz

3) Może być też tak że podłączą tobie, ale będziesz na granicy zasięgu centrali i wtedy możesz pomarzyć o tak szybkim internecie.

Link to post
Share on other sites

Czyli tak na dobrą sprawę, to jedynym haczykiem jest problem z osiągnięciem maksymalnych prędkości?

Musisz wypróbować. Tam tacy znawcy, że szok. Pierwsze dwa lata, net 1MB, następne dwa, chciałem 4mb, nieee gdzie tam, max 2mb, przy 4 mogą być problemy, o 8 nawet nie chcieli rozmawiać. Oczywiście wszystko na liniach tp, starych jak świat, więc uwierzyłem.

Rok temu podpisana umowa na internet 20mb, spokojnie osiąga 18mb, czasami nawet więcej. A linie niebyły modernizowane.

Jednak, jeżeli faktycznie ten foton kosztuje prawie tyle samo co internet 20mb, to ja bym brał. Mimo iż download osiągałbym nie większy niż 20mb - tyle mi starczy, ale upload teraz mam na poziomie 1mb, a chciałbym mieć dużo dużo większy :/

Link to post
Share on other sites

Pytam głównie z ciekawości, bo niestety, tydzień temu podpisałem umowę u innego dostawcy. Gdybym wiedział, że Netia wprowadzi takie coś, to wziąłbym nawet na spróbowanie...

 

Mozliwe, ze mozesz jeszcze odstapic od umowy. Masz na to 7 lub 14 dni, zaleznie od dostawcy internetu.

Link to post
Share on other sites

2 tygodnie przedstawiłem im konkretną ofertę, mówiąc że Netia ssie i lepiej będzie gdzie indziej przejść. A oni są takim typem osób, że wolałbym im nie mówić, że jednak Netia ma dobrą ofertę i że chcę do niej wrócić.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Musisz wypróbować. Tam tacy znawcy, że szok. Pierwsze dwa lata, net 1MB, następne dwa, chciałem 4mb, nieee gdzie tam, max 2mb, przy 4 mogą być problemy, o 8 nawet nie chcieli rozmawiać. Oczywiście wszystko na liniach tp, starych jak świat, więc uwierzyłem.

Rok temu podpisana umowa na internet 20mb, spokojnie osiąga 18mb, czasami nawet więcej. A linie niebyły modernizowane.

Jednak, jeżeli faktycznie ten foton kosztuje prawie tyle samo co internet 20mb, to ja bym brał. Mimo iż download osiągałbym nie większy niż 20mb - tyle mi starczy, ale upload teraz mam na poziomie 1mb, a chciałbym mieć dużo dużo większy :/

 

Witam.

rok temu podpisałem umowę na internet 20 Mb....MAX jaki osiągam to 11Mb....porobili mnie i ściemniają...? że niby stara infrastruktura...to po H...mi proponowali...i tak mnie porobili...

Link to post
Share on other sites

Nie czytałeś umowy, jeżeli posiadasz tą samą ofertę jak ja. Przeczytaj sobie, umowa dotyczy internetu bez limitu, ale maksymalnie do 20Mb, a nie internet 20Mb. Nawet w reklamie była zawarta taka kwestia, że masz taki internet jaki masz drut.

Przy tej ofercie, w 100% nie stosują blokady downloadu. Wręcz przeciwnie, kolega czasami osiąga ponad 21-22Mb, bo ma bliżej do stacji.

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...