Skocz do zawartości

CM Stacker 810 vs Xigmatek Midgard window


Recommended Posts

Jak zapewne niektórzy z Was wiedzą, mam zamiar kupić obudowę. Dostałem 2 dobre oferty nad którymi się zastanawiam i kompletnie nie wiem co wybrać:

CM Stacker 810 za 250zł z wysyłką, oraz

Xigmatek Midgard window za 250zł z wysyłką.

Miał ktoś z Was do czynienia z obiema obudowami i może mi doradzić?

 

Za Stackerem przemawia wielkość budy, dzięki czemu nie ma problemu z umieszczeniem czegokolwiek ;)

Można w niej tez zrobić niezły przepływ powietrza, po założeniu 3 wentylatorów na przód, 2 na tył, ewentualnie 1 na spód.

 

W przyszłości na pewno chciałbym ją pomalować na czarno i wyciąć na topie otwory do 2 wentyli 120mm. Do cięcia poszła by tez tacka pod mobo w której znalazły by się otwory na kable. Prawdopodobnie boczna siatka wyleci i zostanie zastąpiona szybą.

 

Za Midgardem przemawia czarny kolor i prostopadłe montowanie dysków, co mi się bardzo podoba. Czarno pomarańczowa kolorystyka pasowała by tez do mojej mobo: DFI LP P35 T2RS. W tej budzie już bym nic nie zmieniał.

 

Decyzję muszę podjąć dzisiaj, więc jak ktoś ma coś do powiedzenie to piszcie :D

Każdy komentarz wezmę pod uwagę :D

Link to post
Share on other sites

Hmm osobiście to bym wybrał Xigmateka bo rzeczywiście wygląda nieźle no i w zasadzie taniej Ci wyjdzie bo nic byś nie musiał w niej zmieniać w przeciwieństwie do CM. Ale na + dla CM idzie na pewno jego wielkość ;). Midgard jest dla mnie z przodu całkiem nie pozorny ale przy oględzinach ma fajna "oblicze" (wnętrze itp). Wybór należy do Ciebie - ja bym wybrał Midgarda :D

Link to post
Share on other sites

Jak już pisałem na gg - też osobiście byłbym za Xigmatekiem. Ale mimo wszystko czuję, że Ty bardziej chcesz tego Stackera :D Midgard to już buda na gotowo, bez większych potrzeb do modowania czegokolwiek. Przekonuje mnie ta kolorystyka i ogólnie jest to nowocześniejsza i ciekawsza buda od Stackera.

Link to post
Share on other sites

Mnie faktycznie bardziej ciągnie to tego stackera i w sumie już zdecydowałem się na niego. Rozglądałem się już na allegro za dremelem i nitownicą na przyszłość :D.

Fajnie też zrobić sobie jakiegoś moda i dlatego wezmę stackera. Widziałem jakie cuda można z nią zrobić. Mogę zawsze ja na czarno pomarańczowy kolor pomalować ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...