Skocz do zawartości

Project Buła, Homemade PC Case (Obudowa własnej roboty)


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Dzięki za miłe słowa, może w week coś porobię ale za to mam dla was zadanie, co wy na to : )

Potrzebuję jakiś ciekawy wzór na otwory wentylacyjne

 

Na razie tak to widzę ale nie zbyt mi się podoba, dolne 160mm (Visio twierdzi że mniej ;p ) to wysokość piwnicy reszta wymiarów to odległości od krawędzi, jeśli komuś się nudzi i ma kilka pomysłów zapraszam na pewno pod koniec projektu wspomnę o was ; )http://imageshack.com/a/img809/4961/2bcq.png

Edytowane przez MasterBula
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć wszystkim, mam takie pytanko lekko związane z tematem :D, czy jakbym zrobił całkowity i dokładny projekt obudowy, to czy znalazła by się jakaś firma która mogła by mi taką obudowę wykonać? Chodzi mi bardziej, żeby wykonali te rzeczy fizyczne, ja takimi rzeczami jak okablowanie, wietrzenie, przedłużki itd, sam bym się już zajął. Orientuje się ktoś? :D

Edytowane przez krzaku7
Link to post
Share on other sites

krzaku7

Zacznij od projektu z pełnym wymiarowaniem, najlepiej w AutoCADzie bądź Inventorze. Kiedy już dograsz sobie wszystkie wymiary i linie gięcia rozmawiasz z jakąkolwiek firmą z dostępem do lasera i krawędziarki. Tego jest pełno. Jak już będziesz miał całość to wysyłasz do piaskowania i malowania.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

E tam Autocad ;p ja kupiłem kątowniki poskracałem na wymiar, potem po znajomości mi pospawali, a później dokręcić płyty boczne itd

Swoją drogą jak większość wykonasz sam, to masz z tego większą satysfakcje ; )

 

Chociaż jak zlecisz to konkretnym firmą to będzie dokładniej wykonane.

Edytowane przez MasterBula
Link to post
Share on other sites

Wezmę się coś za ten projekt i po wszystkim może dodam jakieś zdjęcia w osobnym temacie jak owa obudowa wyszła + ile mnie kosztowało takie coś. A co do programu to Autocad jest najlepszy, czy są może jakieś dobre zamienniki 3d? orientuje się ktoś ? :D 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...