Skocz do zawartości

HTC One vs Samsung Galaxy s4 vs reszta świata


Recommended Posts

Niedawno zastanawiałem się nad zmianą romu w s4 ale żaden nie obsługuje ir, gestów, air view i paczenia. Zostałem na stockowym. Jaki z tego morał? Do one nigdy nie dostaniecie ww funkcji. Polecam rom samsunga choć krew mnie z lagami zalewa.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Skoro jest podnieta na appki od Samsunga to czemu zaraz jak reklama?

odniosłem takie wrażenie jak by autor nie miał za bardzo pojęcia o czym mówi tylko ślepo  cytował hasła reklamowe. Z tego co pamiętam (mogę się mylić)  dostosowanie BlinkFeed do własnych potrzeb nie jest takie różowe jak się wydaje. Źródła informacji na pierwszym ekranie są ograniczone tak więc nie da się ustawić info z Forum Wędkarzy Polskich czy  Wielbicieli Pełnego Biustu:) Pomysł sam w sobie  jednak bardzo dobry.

Edytowane przez Michur
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Galaxy ma Flipboard, używam go bo jest fajny a na reklamie nawet o nim nie wspominają. W one to tak ubóstwiono ze się dziwię htc.

Powiadasz że Galaxy ma Flipboard?

https://play.google.com/store/apps/details?id=flipboard.app&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImZsaXBib2FyZC5hcHAiXQ..

A ja tu widzę, że każdy telefon może to mieć.

Edytowane przez Salem
Link to post
Share on other sites

Galaxy ma Flipboard, używam go bo jest fajny a na reklamie nawet o nim nie wspominają. W one to tak ubóstwiono ze się dziwię htc.

 

Ponieważ Flipboard nie został stworzony przez Samsunga, ot cały powód dla którego o nim nie wspominają. Jakby to był ich pomysł to już by się kreowali na zbawicieli użytkowników smartfonów.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Witam!

 

W przyszłym tygodniu przymierzam się do kupna mojego pierwszego smartphona w życiu.

Po wielu godzinach przeglądania, analizowania i porównywania moimi faworytami pozostali ONE i S4, i teraz mam wielki dylemat którego wybrać. 

Liczę na pomoc forumowiczów, którzy pomogą mi się zdecydować na ostateczny wybór.

 

 

Ja polecam Samsunga 4, jest to obecnie najszybszy tel na rynku, do tego to co mi się podoba to samsung, który zaskakuje nowościami technologicznymi, niektórzy powiedzą, że jest to odgrzewany kotlet, ale za to jak odgrzany. HTC ONE bardzo podoba mi się z wyglądu, poza tym też mają kilka nowości, jednak to czego ja się obawiam to aktualizacji opr. ze strony HTC nie ma co ukrywać firma nie spieszy się z nowymi softami i często zapomina o użytkownikach budżetowych smartfonów, na szczęście HTC ONE takim nie jest więc może będzie inaczej. Co do specyfikacji nie będę się rozpisywał bo taki dane znajdziesz na wielu stronach, ze swojej strony polecę ci po prostu Samsunga, a raczej oddam głos na niego! 

Link to post
Share on other sites

45 mln na pewno przebije w krótszym czasie niż sgs 3. Tak ogromna sprzedaż ma swoje powody i nie mówie to o marketingu tylko o sile marki której htc nie ma i mieć nie będzie.

 

No tak, a co z Blackberry? Prawie każdy zna te smartfony i były cenione za swoją jakość wykonania, a jakoś firma pada powoli.

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Tysięczny post? Heh. I do tego XX (tu wstaw odpowiednią dwucyfrową liczbę) aktywnych punktów ostrzeżeń.

Pięknie :wariat:

 

Tylko że Nokia się wcale nie podniosła z dna.

Bredzisz. Nokia to największy producent smartfonów opartych o Windows Phone 8. Robi świetne jakościowo fony, z bardzo dobrymi aparatami, niezłymi wyświetlaczami i na odpowiednim poziomie funkcjami muzycznymi. Jej telefony i smartfony są popularne mimo, iż stała (podobnie jak HTC teraz) na krawędzi bankructwa... A mimo to się jej udało zagarnąć kawałek niedocenianego wcześniej rynku smartfonów. :D
Link to post
Share on other sites

Niedawno zastanawiałem się nad zmianą romu w s4 ale żaden nie obsługuje ir, gestów, air view i paczenia. Zostałem na stockowym. Jaki z tego morał? Do one nigdy nie dostaniecie ww funkcji. Polecam rom samsunga choć krew mnie z lagami zalewa.

Właśnie te minimalne zacięcia, przy wychodzeniu z niektórych aplikacji, bądź po wybudzeniu telefonu na którymś ekranie i generalnei w takich dziwnych momentach. Mój SGS II nie miał takich problemów. Mam nadzieję, że załatają to w którejś łatce. Po za tym, brandowane softy arhhh - dobrze ze istnieje odin :)

Edytowane przez Rexlu
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...