Skocz do zawartości

GTX 670 na Allegro


Recommended Posts

Jak to mówią do odważnych świat należy, jeśli nie spróbujesz to się nie przekonasz, ja sam kupiłem swoją kartę za małe pieniądze gwarancja box wszystkie papierki, działa bez zarzutów. Możesz kupić na prawdę dobrą kartę za nie tak duże pieniądze chyba warto, allegro nie jest tak łatwym kąskiem dla złodziejów jak kiedyś, nawet jeśli trafiłbyś na oszusta po zgłoszeniu sprawy prędzej czy później odzyskałbyś pieniądze. ;)

Link to post
Share on other sites

 

Czasami się zdarza że okazje to tak naprawdę fake.

 

Pod koniec zeszłego roku nadziałem się na "grubciapl" z allegro.

Okazało się że to zwyczajny oszust, 85 negatywnych komentów a ilu oszukanych tak naprawdę było to nie wiadomo.

Podliczona łączna kwota przeze mnie to 46 tys. zł które wpłynęło na konto pani Basi (firma stała na panią Basię, a sprzedawał jakiś facet który działał w jej imieniu czy jakoś tak)

Pieniążki - 1050zł, odzyskałem po ponad 2 miesiącach z Programu Ochrony Kupujących, do tego jestem stratny przez czas na wypełnienie papierów oraz  godzinne składanie zeznania na policji.

Jak to mówią, chytry dwa razy traci, trzeba być ostrożnym na

 

Co racja, to racja. Ja licytowałem w UK, tam trochę inna mentalność ludzi.

Link to post
Share on other sites

Różnią się różnią, a dokładniej płytka PCB oraz komponentami które w tych kartach zastosowano.

 

WF2: http://www.techpowerup.com/169903/gigabyte-geforce-gtx-670-windforce-2x-graphics-card-pictured.html

 

WF3: http://www.techpowerup.com/reviews/Gigabyte/GeForce_GTX_670_Windforce/4.html

 

Niestety w WF3 siedzi kontroler napięcia Richtek RT8802A tak jak w referentach, który nie pozwala na zmiane napięcia.

Znając życie  karta z WF2 także będzie oparta na tym samym kontrolerze napięcia.

Link to post
Share on other sites

Ten asus top jest bardzo fajną kartą... Cisza i ten backplate  :P  choć czuję że pewnie cena jeszcze znacznie zostanie podbita.

może bym dokupił do mojego i bym miał 2 takie same w SLI  :D   ... ale pytanie czy i7 930@4Ghz temu podoła?

Link to post
Share on other sites

Ciekawe skąd babka ma te karty, bez pudełek ani nic. Pewnie w UK kupuje po 100GBP i w Polsce goni ze 100% przebitką.

 

W UK dość nowy sprzęt nawet bez box i gw, trzyma cenę. Taniej to możesz kupić sprzęt refubrished, dużo taniej jeśli zamówisz u producenta. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...