Skocz do zawartości

Call of Juarez: Gunslinger (wersja pudełkowa) z muve.pl - czy podepnie się pod Steam?


Recommended Posts

Na tyle pudełka napisane jest:

 

UWAGA: produkt oferowany jest pod warunkiem akceptacji warunków Umowy użytkownika Steam ("SSA"). Ten produkt należy aktywować przez Internet, zakładając konto Steam i akceptując umowę użytkownika Steam.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Gra z Muve. Grę dostałem wcześniej nie wiem dlaczego, może za zasługi :) Ludzie tam pracujący są zakręceni na maksa. Miałem z nimi parę przebojów i mejlowych przepychanek. Zaraz będę pisał do nich kolejnego mejla. Nabywałem ostatnio masę gier i jednemu z moich kolegów nie wchodzi Season Pack do Bioshocka (kod jest już przypisany do konta). Ogólnie nie robią problemów i pomagają, ale zakręceni są.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Z muve? O widzisz  :D Jak pisałem do nich to do tej pory nie wiedzą w końcu jaka platforma jest kompatybilna z pudełkiem i chyba już mnie olali. Na mailu koleś twierdził, że uplay na FB nie byli pewni i olali mnie jak wspomniałem, bo już by dawno to sprawdzili, a widocznie co tam jeden koleś, który "wymyśla" :D Zakręceni są fakt. A tak swoją drogą nawet Techland nie wiedział :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...