Skocz do zawartości

Oszuści i zaufani sprzedający/kupujący


Recommended Posts

Plus dla kupującego - pawelekd9 

Dobry kontakt, nie miał problemu z tym aby poczekać do końca tygodnia z demontażem mobo i ram. Idzie się dogadać naprawdę. Kasa szybko wpłynęła na konto. Tak samo podczas testów czy wszystko ze sprzętem ok byliśmy w kontakcie.

Ogólnie nie wiem co mogę napisać. Z czystym sumieniem moge powiedzieć że osoba naprawdę w porządku. 
(Rozwlekłem temat, wybaczcie :P)

Link to post
Share on other sites

Polecam usera maragast

Szybko, sprawnie, świetny kontakt.

 

Ja ze swojej strony pragnę polecić kupującego silence, natychmiastowa wpłata, dobry kontakt.

 

Polecam użytkownika maragast, transakcje przebiegają bez problemów a towar jest bardzo dobrej jakości.

 

 

 

A ja polecam kupującego pc99q9kk, natychmiastowa wpłata, dobry kontakt.

Link to post
Share on other sites

Nie polecam sprzedającego Daniel89. Karta kupiona może i bardzo tanio, ale jest uszkodzona.

Karta miała mieć tylko urwane 2 łopatki od wentylatora a nie być świeżo pieczona (nawet w rozmowach o to pytałem, to napisał że to nie czasy 8800gt i absolutnie nie była pieczona.Później ,że nawet w grach nie była używana to nie wiem czy nie sprawdził tej karty jak wysyłał...)

Naklejki pożółknięte całe od piekarnika. Karta wysypała artefakty kilka dni po zakupie to gość mi napisał że przesadziłem z OC :rotfl: jak nawet nie przyszło mi do głowy kręcić starego 560TI. Teraz przestał odpisywać,odradzam handlowanie z tym użytkownikiem.!!!!

Edytowane przez kozak245
Link to post
Share on other sites

Nie polecam sprzedającego Daniel89. Karta kupiona może i bardzo tanio, ale jest uszkodzona.

Karta miała mieć tylko urwane 2 łopatki od wentylatora a nie być świeżo pieczona (nawet w rozmowach o to pytałem, to napisał że to nie czasy 8800gt i absolutnie nie była pieczona.Później ,że nawet w grach nie była używana to nie wiem czy nie sprawdził tej karty jak wysyłał...)

Naklejki pożółknięte całe od piekarnika. Karta wysypała artefakty kilka dni po zakupie to gość mi napisał że przesadziłem z OC :rotfl: jak nawet nie przyszło mi do głowy kręcić starego 560TI. Teraz przestał odpisywać,odradzam handlowanie z tym użytkownikiem.!!!!

Gość jest niepoważny, po zakupie pisze, że karta śmiga pięknie i wymienił pastę termoprzewodzącą, temperatura max. 75 stopni. Karta miała z 5 lat jak nie lepiej, więc co się dziwić, że naklejki pożółkły U mnie karta 2 lata działała bez problemu i bez piekarnika. Może kupujący ma problem z innymi częściami w komputerze? Odradzam kupującego. 

Link to post
Share on other sites
prystek

 

Kupiłem od niego procesor i7-6700k oraz płytę główną ASUS Z170 Gaming PRO.

 

Procesor

Procesor przyszedł wpięty w płytę główną (wiedziałem o tym przed wysyłką), jeszcze nie był testowany ponieważ nie mam pełnego kompletu sprzętu. Nie dostałem do niego dokumentu zakupu (ma być dosłany, więc na razie wstrzymuję się z opinią).

 

Płyta

Płyta przyszła USZKODZONA! To znaczy jeden pin jest wygięty (skrajny) na zewnątrz, przez co komputer normalnie mógł działać u sprzedającego, jednak to nie jest to co kupowałem. Kolega prystek próbuje teraz zrzucić winę na mnie, że podczas wyciągania procesora uszkodziłem jeden pin, na środku (prawy, skrajny na wysokości połowy gniazda)...

 

Sprawa jest w toku, ponieważ wiadomości mailowe nie przyniosły efektu...

 

Płyta wróciła od użytkownika (wysłałem z racji owego uszkodzenia), była oddana w X-KOM na gwarancję. Zaznaczam, że w momencie, kiedy użytkownik prystek dostał płytę wysłał zdjęcie, że... pin jest normalny O.o Odgiął go na miejsce (co mogłem zrobić sam, ale wiadomo, w momencie całkowitego uszkodzenia wina spadłaby na mnie) i wysłał zdjęcie... nie ważne, że wcześniej wysyłałem zdjęcie z uszkodzonym pinem. X-KOM oczywiście po tym nie stwierdził wady i mieli oddać płytę, ale z racji przedłużającego się zwrotu z serwisu została wydana nowa płyta i do mnie wysłana.

 

Paragony otrzymałem.... mailem. Nie, nie dostałem elektronicznego rachunku tylko zdjęcia FIZYCZNYCH paragonów! Nawet nie skan... zdjęcie... musi mi to wystarczyć, bo jakby nie patrzeć wszystko jest zgodne z prawem. Niesmak jednak pozostał

 

Jednym słowem... NIE POLECAM, albo przynajmniej proponuję się wcześniej upewnić ze wszystkim, żeby nie było takich przebojów jak ja mam teraz...

 

kielbasior

 

POLECAM! Kupiłem wentylatory od użytkownika, wszystko na PW, poszedł przelewik (trochę się bałem    :D ) a wczoraj wentylatory były już u mnie! 

 

 

Captain_Hook 

 

Nie doszło do transakcji... 3 dni umawiania się, a później zmienił zdanie, że jednak mi nie sprzeda, bo cena na jaką się umówiliśmy jednak mu nie pasuje... Od tamtej pory nawet nie odpisuje...

 

NIE POLECAM

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...