Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Szukam najlpeszego telefonu do 500zł  co polecacie ?

znalazłem http://allegro.pl/24gw-sony-xperia-j-st26i-poznan-glogowska-165-i3263755838.html

co myślicie o tym niby nie używany.A cofing mi odpowiada ,ale może znajdziecie coś lepszego :)

 

PS.Za ile bym mógł sprzedać Motorole Flipout ? 150 ?

Link to post
Share on other sites

Ale znów J ma andoida 4.1 a sola 2.3.. a raczej nie będe się bawił w rootowanie i tak dalej.Ace dostał niby aktulizacje do andka 4 ale ma troszke mniejszy ekran.

Edytowane przez Kubba_45
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Uważam że lepiej mieć lepszy telefon z trochę starszym systemem,Sola ma Andka 4.0.4.

Odradzam J-tkę ze względu na archaiczny procesor,na poziomie telefonów za 200zł,oraz słabiutki aparat.

Ewentualnie możesz dozbierać do Xperii P 50-100zł.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

do około 500zł to sprawdz (jeśli chodzi ci o używane)

 

sony xperia u (brak złącza kart masz tylko 4gb dla siebie)

sony xperia p (brak złącza kart masz około 12gb dla siebie)

sony xperia sola

zte grand x in (procesor 1 rdzeń ale 1,6ghz intela ponoć bardzo wydajny i aż 1gb ram)

 

z takich mniej wydajnych ale lepszych

sony xperia j (jest wmiare dobry)

sony xperia e (dostępne w wersji dual)

htc one v

samsung galaxy young (złącze kart micro sd hc / xc 64gb || dostępny także w wersji duos)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

1.Xperia P

2.Sola = Ace 2 (patrząc na całokształt) 

3.J

 

P,Sola i ace 2 mają ten sam procesor NovaThor U8500,z czego w ace 2 ma on obniżone taktowanie do 800mhz,xperia j ma zaś snapdragona s1,którego można spotkać w lg l3 i xperia tipo...

 

PS.nie patrz na taktowanie porównując procesory.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja posiadam http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/4371968#from35101. Na wstępie, to nie jest mój pierwszy smartphone, wcześniej miałem iPhone4, S Galaxy S i S Wave 3 (nie kupować), więc uważam, że mogę obiektywnie ocenić telefon. telefon przez materialy z jakich zostal wykonany jest elegancki, lekki i poreczny. Dioda informująca o nowej treści jest bardzo przydatna, rozwiązanie nfc na pierwszy rzut oka nie jest zbyt przydatne ale mi osobiście przypadło do gustu, float touching nie używam bo działa tylko w przeglądarce. Świetne są głośniczki w słuchawce i tylny, z taka jakością w telefonie się nie spotkałem.

Kupiłem go za 500 zł na Allegro i przyznam, że do tej pory nie miałem telefonu w takich dobrych relacjach miedzy cena a zadowoleniem z użytkowania, dla mnie to telefon idealny.
Edytowane przez mery_master
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ok biorę albo sole albo Ace 2 z naciskiem na Ace 2.W końcu oficjalnie ace 2 ma andka 4.1 czy nie ? Jeszcze pytanie na Ace 2 będe mógł pograć w takie gry jak GTA 3,Most Wanted ?

 

Wszystkim daje + :P

Edytowane przez Kubba_45
Link to post
Share on other sites

Obecnie jest oficjalny 4.1.2 na Portugalię,którego można śmiało wgrać bez utraty gwarancji,jest język polski i działa u nas normalnie,chodź dużo osób narzeka na wydajność , wypuszczenie aktualizacji przez polskich operatorów,to kwestia kilku tygodni zapewne.  ^^

 

Z resztą tu możesz wszystko monitorować http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I8160  :)

 

 

Osobiście również przechyliłbym się minimalnie w stronę ace 2,ze względu na ilość pamięci ram.

Edytowane przez DeNeB
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Podstawowe dane 

System

XE-  ICS

XL - GB

Ekran

XE - 4.3" 540x960 ( 256ppi ) 

XL - 4.7" 480x800 ( 199ppi )

Bateria

XE - 1730 mAh

XL - 1600 mAh

Procesor

XE - Dual core 1500MHz

XL - singel core 1500MHz

Ram

XE i XL 768MB

Pamięć 

XE 1GB

XL 16GB

Aparat

Oba posiadają 8 megapixeli

XE kręci filmy w 1080p 

XL 720p

Grafika 

XE Adreno 220

XL Adreno 205

 

Tak naprawdę XL to troszkę rozwinięty Desire HD/Incredible S. 

Jak widać jest sporo gorszy od XE. 

Link to post
Share on other sites

asfas...HTC Evo ma lepszy głosnik - HAHAHA :)

lepiej grał SE K510i i Samsung U900.Głosnik jest tak zły że Boże zachowaj.Dźwięk jest masakrycznie płaski i niezbyt głośny - mówi to użytkownik obecny Evo 3d.No i jak wyłapiesz takiego Evo 3d to masz andka 4.0.4 nic więcej ale za to masz zdjęcia 3d któe na TV 3D wyglądają super.I wykonanie  - przy wszystkich propozycjach zawartych w tym temacie...to to po prostu jest wymiatacz.Gumowany plastik na tyle daje bardzo dobrze rade - długo nie będzie chyab tak dobrego telefonu jeśli chodzi o tylną klapkę i do tego ładny desing.

mankamentem obudowy jest tylko właśnie ten panel po bokach który traci farbę - ja mam 2 małe odpryski gdyż dbam o sprzęt.Włożysz jakiegoś case dodatkowego czarnego i już przeszkadzać nie będzie - choć stracisz piękność tyłu i znacznie się pogrubi - a sam już jest gruby i ciężki 180g robi swoje ale pokazuje jego solidność.jak złapiesz coś nie wyeksploatowanego za 500zł bierz w ciemno.

 

A z propozycji powyżej tylko moim zdaniem Ace 2.Aktualizacje robią swoje i zawsze będzie on popularny - możliwość odsprzedaży w razie draki.Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...