Skocz do zawartości

Recommended Posts

nie kręć tego athlona bo wydajność jest znikoma a zmień tak jak było 8-)

ale jak chcesz to FSB 250

12,5x x 250 wyjdzie =3125MHz

Napięcie daj 1,42-1,45 max

PCIe 100MHz

Wyłącz C&C

Ramy daj na 667MHz i timingi na AUTO

Integra sama sie wyłącza :)

Link to post
Share on other sites

Poustawiałem all itam chipste voltage i memory dalem an 150v tak jak mówilisice all dałem f10 i enter komp sie wylaczyl i wlaczyl i pisalo bodajze f1 aby przywrócic ustawnienia poczatkowe

 

Tylko w czym moze tkwic problem koledzyz np 9800gtx i procek core 2 duo 3.13 ghz maja 250 fps stałe w cod 4.

Ja na gts250 i procku 3.1 nie moge tego uzyskac

moze to ram?

Link to post
Share on other sites

robiłem testy na Athlon x2 5200+@ 3125MHz i c2d E6600 3.1GHz

Athlon sie zawsze umywał,tam gdzie cięły gry na athlonie tam na c2d chodziły płynnie

 

Po drugie podkręć sobie karte dajmy 9800GT na Athlonie 3GHz i bedziesz miał mniej fps niz przedtem, bo athlon nie wyrabia :)

 

ale wiem tylko że c2d E6600 na 2.4GHz szybciej rozpakowuje archiwum niż Athlon 3.1GHz :)

Link to post
Share on other sites

Drodzy moi Mili ;) ... po co wyciskac przy 150 fpsach kolejne 50 zeby bylo ich 200 jak i tak zapewne 90 % z was ma 60 hz monitory ??? :D to totalna glupota !! mimo tego ze komp daje z siebie 300 fpsów to i tak monitor wyswietli tylko 60 !!! jezeli chcecie widziec chociaz 100 fpsów to kupcie sobie 100hz monitor ale najpierw przygotujcie sie na spoooory wydatek ... moj komp w grze F.E.A.R. na synchronizacji POZIOMEJ DAJE Z SIEBIE SREDNIO 135 FPSÓW na rozdzielczości 1400 x 1050 i wszystkie wymagania na maxa z FSAA x 2 ale po co mi to? jezeli moj monitor wyswietla 60 hz ? odpowiem wam ze z synchronizacji poziomej ZREZYGNOWAŁEM i przestawiłem na pionową - jakość obrazu lepsza ,a przy synchronizacji pionowej spadł mi fps do 65 a zadnej różnicy nie widac ... ( ludzkie oko zaczyna zauważac zmiany obrazu na gorszy , dopiero kiedy fps spadnie ponizej 45 i to grubo.) dopiero kiedy spadnie ponizej 60 fpsów to możecie sie zacząć martwić :help:

Link to post
Share on other sites

Gram w CoD od dawna. We wszelkie części. I powiem ze chłopaki maja racje ... 125/ 250/ 333 fps

zapewniaja Ci najwyzsza plynnosc. Przy 60 widac ze celownik ''pływa'', po prostu nie jest płynnie. Oczywiscie zgodze sie ze w przypadku innych gier (np teraz gram w Bioshocka 2 na 25 - 70 fps i wogole mi to nie przeszkadza). Ale jesli grasz w ligach itd. to te 125fps stałych powinno byc. Ja dolaczam sie do kolegi. Gram raczej w cod 5 i mam bardzo malo fps. Pomimo Radka 4870 (troszke kręcony) np patrzac sie w jakas sciane - 50 fps. na respie czasem 35 fps... Nawet patrzac sie w niebo mam ok 160.

Link to post
Share on other sites

Widać chłopaki chcą się sprzętem pochwalić ;D "celownik pływa przy FPS w okolicy 60" xD ja przy 40-50 FPS nie mam najmniejszego problemu,a gram po necie w ciul czasu. Ludzkie oko widzi płynny obraz już od 25 FPS,a dla pełnego komfortu gry wystarczy 50 klatek, 250 to dla szpanerów chyba potrzebne, nawet monitor tyle nie wyswietli. :o

Link to post
Share on other sites

Nie wnosząc nic noweg do tematu i robiąc najzwyczajniejszy dym jak ktoś jest ci*a to nawet i 7 i 4 x 295GTX nic mu nie da tak samo jak 1000FPS mając 30 - 60 klatek i tak Cię rozpyka jakiś amator na 8800GT albo słabiej jak mu ledwo komp ciągnie gry nowe.

 

A i jeszcze jedno myszka ani podkładka nie da Ci super zdolności ani + 4 do siły i + 10 do refleksu....

Takie rzeczy to tylko w Counter strike... :o:):menda:

Link to post
Share on other sites

Tylko zauwazcie ze przy np 250fps skaczesz dalej itd. (niektore jumpy sa po prostu niedostepne jak masz mniej fps) Pozatym widzialem ostatnio kolesia w cod5 > stale 250fps i co chwila nie slychac krokow (bo koles po prostu za szybko biega) Oczywiscie jestem zdania ze to przede wszystkim GRACZ a nie SPRZĘT na 1 miejscu.

Link to post
Share on other sites

RafiXII szacun :menda: mam myszke a4tech za 19.99 zl , w counter strike source kosiłem wszystkich grając kilka lat na necie a jak widzialem kiedys na zawodach goscia co przyjechał ze swoja myszka jakiejs firmy dla graczy z wyciaganymi ciezarkami + jakies niepotrzebne bajery - lałem z niego równo bo zanim przystapil do gry to 30 razy wyważał myszke :):o i tak dostał baty od jakiegos pseudo klanu ... w sourca jeszcze gralem na athlonie 64 x2 6400 + BE , teraz mam phenoma II x4 B50 - tani procek bo dalem 370 a za przerobienie na 4 rdzenie to proc sie baaardzo oplaca. w dodatku podkrecony na 3,9ghz z karta radka 3870 ddr4 daje + 2 gb ram ddr2 1150 MHz daje mi 13260 punktów w 3d mark 06

Link to post
Share on other sites

widzialem kiedys na zawodach goscia co przyjechał ze swoja myszka jakiejs firmy dla graczy z wyciaganymi ciezarkami + jakies niepotrzebne bajery - lałem z niego równo bo zanim przystapil do gry to 30 razy wyważał myszke i tak dostał baty od jakiegos pseudo klanu ...

Bo to był "gracz" a nie gracz :menda:

Mnie tacy ludzie śmieszą bo wydają kupe kasy na dobry sprzęt i myślą że dzięki temu będą mieć lepszy wynik... :o:)

Link to post
Share on other sites

Planowałem wymienić myszke na inna tylko ze wzgledu na to ze nie pasuje mi do biurka ani obudowy komputera (chodzi mi o kolor :/) a tak po za tym to myszka za 20 zl jest w pelni wystarczajaca ... tak jak tu ktos powiedzial... nie sprzet ,ale gracz jest wazny :o a co do 200 , 300 , 500 lub 1000 fps to niektorzy tutaj sa przewrazliwieni ... tak jak kilka postów wyzej napisałem : 60hz monitor wyswietla max 60 fpsów , moze ludzie po przeczytaniu mojego posta zdecyduja sie na 100hz monitor zamiast gtx295 ?? optycznie byli by bardziej zadowoleni ...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...