Skocz do zawartości

Recommended Posts

No to chyba cie kumple w konia zrobili :D .Żeby było te 250fps to trzeba mieć kartę za 800-900zł :] .Co do problemu.Zainstaluj najnowsze stery,proca daj na 3,5ghz.Oczyść z syfu kompa,i jak na to zasilacz pomoże,podkręć grafę :P

Link to post
Share on other sites

Grywam w gre CoD4 i specjalnie zeby miec 250 fps kupilem gts250

Tak, ja też kupiłem HD4870, żeby mieć 4870 FPS w tej grze (w rozdzielczości HD na dodatek!).

 

Traktuj ich wyniki z dystansem. Grunt, że gra działa płynnie dla twoich oczu.

Link to post
Share on other sites

Kolego czyżby ta karta nie jest za słaba do tego?

Dzisiaj z ciekawości zainstalowałem COD4 i przy 800x600 z wszystkim na najniższych ustawieniach patrząc w niebo jest do ~600FPS, grając normalnie jest 150-200FPS, przy FHD z wszystkim na max + AAx4 jest do ~200FPS patrząc w niebo i 120-160 normalnie grając.

Wszystko na 9800GTX+.

Link to post
Share on other sites

No jasne Quad SLI na P35 :). Nie, karta jest jedna, jedynie podkręcona do 830/2350.

Ale możliwe, że Fraps kłamie, opieram się tylko na tym co wyświetlał w misji treningowej - dalej nie chciało mi się grać. Drugi raz już instalować tego nie będę, pół godziny w plecy :).

 

W MW2 mam 60-90FPS w FHD.

Link to post
Share on other sites

Widze że nie ma tu ludzi grających w cod 4 :S Ale gry podkręce procesor ponieważ ja nie jestem jakims tam Overclockerem to tylko mnoznik na 13.5 i tryb oc to mam 2,9 i jak dam np ht na 240 do potem mam blue screena tylko to zmieniam nic wiecej

W cod 4 mozna 250 fps uzyskać nawet maja karte 8600 :S moze nie stałe ale sa. na 9600 stałe sa.

Link to post
Share on other sites

a ja na integrze zaginam czasoprzestrzeń w codzie !!!

 

po 1 oko ci tego nawet nie wychwycie..

no chyba ze było by cos takiego jak w cs 1.6 :) ze ci sie szybciej celownik wyśrodkowuje ;]

 

no a podaj config całęgo kompa ? ja obstawiam ze masz zasmieconego kompa :) = format ;D

Link to post
Share on other sites

dla tych którzy nie wiedzą, w call of duty 4 inna jest ilość fps w singlu a inna w multi. Dla przykładu na 9600GT wyciągłałem 200-300fps na 1024*768,teraz niestety na FHD mam coś koło 120 w trybie multi. A w call of duty liczy się procek,miałem tego athlona co Ty na 3125MHz i spowalniał mi 9600GT :) Myślę że na tym GTS 250 + jakis c2d 3GHz bedzie te stałe 250fps :)

 

to weź sobie tego athlona 5200+@3.1GHz + GTX 260 i max bedzie 12 tys pkt w 3dmarku06 :)

 

 

Hookie widać że w gry nie grasz :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...