Skocz do zawartości

Samsung czy Philips ?


Recommended Posts

Witam

 

W najbliższym czasie zamierzam kupić nowy telewizor ( stary został już sprzedany) dlatego mam pytanie co sądzicie o tych telewizorach: samsung ue46f6500, ue46f6800 oraz philips 47pfl6877. Czy któryś z tych telewizorów będzie dobrym wyborem do codziennego użytku?  Co o nich sądzicie? W którym będzie najlepszy obraz? Znajomy posiada Samsung ue46d7000 i obraz jest naprawdę dobry. W którym funkcje smart TV są najlepsze ? Czy jest jakakolwiek różnica między podanymi przeze mnie Samsungami oprócz podstawki oraz ceny ? W Philipsie podoba mi się ambilight  do tego z 3 stron niestety jest on ciężko dostępny. Którego najbardziej polecacie? A może macie lepsze propozycje? Telewizor jaki mnie interesuje to 46-47 cali  w cenie do max 4000.

Link to post
Share on other sites

Witam.
Co do tych TV Samsung to jak sam zauważyłeś, że oprócz wyglądu różnicy nie ma, no jeszcze wymiary obudowy są troszkę inne. Philips 47PFL6877 bardzo fajny TV ale fakt, strasznie trudno dostępny. Jeżeli go nie dostaniesz proponuję taki model:
http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/philips-47pfl6067k.bhtml#opis
lecz ten posiada podświetlenie Spectra 2. Jeżeli chodzi o SmartTV to Samsung ma bogatsze. Ja osobiście nie zarekomenduje Ci żadnego z tych bo sam miał bym problem z wyborem, no chyba, że chodzi o te dwa Samsung'i to ja bym uderzył w F6800. Powód jest taki, że to nowszy model. Ale stojąc już przed wyborem Samsung a Philips to byłbym w małej kropce... Najlepiej to pobaw się troszkę tymi TV i wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada ;)
Pozdrawiam.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeżeli miałbym wybierać między Philipsami z ambilight spectra 2 to jakie modele polecacie ? Mi osobiście do gustu przypadły 2 modele ze względu na cieniutką ramkę i ładną podstawkę: philips 47 pfl 6008, 47 pfl 6907. Który z nich jest lepszy ? A może macie jeszcze inne propozycje ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...