Skocz do zawartości

Ps vita warto kupić ?


Recommended Posts

Poważnie starałem się znaleźć coś, co przemawia na korzyść vity. Byłbym skłonny wydać 500zł na używkę pod warunkiem, że content byłby solidny,ale na tą konsolkę nic nie ma. A jeśli mam płacić sporo więcej za gry z psp to już wolę kupić psp 3004 za 300zł

Link to post
Share on other sites

Ja tam kupiłem PS+ też mam i nie ma źle.Wolę grać na Vicie niż mazać paluchem po telefonie.Internet też chodzi b.dobrze po wifi lepiej niż mój Evo 3d.Zwykłe PSP też miałem...nie widać różnic.Z resztą że kupiłem po okazyjnej cenie.

A dla tych którzy mówią że gry są drogie...to nie kupujcie konsoli jak nie stać Was na gry i tyle.Kupcie PSP za 300zł i grajcie w tanie wersje a Vite potraktujcie jak Ferrari tylko dla bogatych....phi..

Link to post
Share on other sites
  • 10 miesięcy temu...
psvita to już upadający system 

 

Z jakiego powodu?? Vita jeszcze sporo potrafi,w szczególności w połączeniu z PS4.Sama konsola jest też ok.Co do nadchodzących gier na nią to fakt trochę kiepsko,co nie zmienia faktu że jest to dobra przenośna konsola,jak nie najlepsza.Ale tu każdy ma swoje zdanie.

 

P.S. Upadająca to jest PSP,a raczej już upadła :P

Edytowane przez Nextassy
Link to post
Share on other sites

Miałem, pograłem parę razy i sprzedałem. Jeśli jesteś maniakiem który nie umie sobie poradzić bez chwili grania a nie ma możliwości do dobrego lapka to polecam. Urządzenie godne polecenia, nic nie tnie, gry chodzą płynnie (polecam uncharted)
To wszystko zależy od tego ile chcesz używać tego urządzenia.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Moim zdaniem nie warto wydawać pieniądze na PSV, Gosia miała, przeszła AC, LBP i pare innych po czym konsola wylądowała w szufladzie. Gry są stosunkowo drogie i nie ma ich zbyt wiele, lepszym rozwiązaniem jest PS3.

Ty mówisz serio?

Przecież konsolę można kupić już za 500zł nową.A jak się nie spodoba sprzedajesz za 450zł proste.

A gry masz już do 70/80zł w atrakcyjnej cenie,mowa o wersjach pudełkowych,nie wspomnę o cyfrowych które można kupić już od 5zł. Na przykład Real Boxing dla plusowiczów nie całe 6zł.

Jeżeli nie posiadałeś Vity,to nie ma co dążyć tematu. :)

Link to post
Share on other sites

Dragons crown, soul sacrifice, FF remaster, Batman blackgate, lbp, uncharted, gravity rush, sly thieves in time, killzone, borderlands 2. Na bardzo szybko szybko wymieniłem a połowę z tego dostałem z plusa.

Dla fanów bijatyk mortal kombat czy sf, platformerzy mają raymen'y. Gier jest pełno a przecież niedawno kupiłeś ps4, które wcale nie ma gier.

Fakt, że vita na główną platformę się nie nadaje ale mówienie, że nie ma zbyt wielu gier to delikatne nadużycie

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Nie żeby coś ale Sony już nie raz mówiło, że vite olewają i wiele tytułów AA się na nią nie pojawi. A co do gier na androida itd. to vita ma mieć dostęp do tych gier.

 

PS3>Vita>Telefon

Poczekaj na Gamescom to zmienisz zdanie ;)

Link to post
Share on other sites
Jutro trochę czekamy na ten "rok vity" i coś się doczekać nie można.

 

 

 

Posiadałem i PSP i Vite

Gamescom odbywa się w sierpniu między 13-17 sierpnia jeśli się nie mylę.

 

Widocznie przenośne granie nie stoi tu pierwszą platformą do grania,też gram na blaszaku a później ide se pograć na Vite w God of War Collection :)

Link to post
Share on other sites

Sony robi z Vity dodatek do PS4 który każdy ma chcieć kupić. Jak im się to uda i więcej osób będzie miało PSV to ma to wpłynąć na większe zainteresowanie ze strony deweloperów, a co za tym idzie więcej Cross-Play'ów i AAA na handhelda

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...