Skocz do zawartości

Komputer dla gracza do 1500zł


Recommended Posts

Nie rozumiecie że on chce najmniejszym kosztem p.s on tak wgl chciał 5800k i do tego dodatkowa grafiką to powiedziałem mu że już lepiej w takim razie 750K bo do phenomów trzeba MOBO z dobrą sekcją zasilania bo Phenom bierze co swoje więc to są już dodatkowe koszty ai tak 750K ogarnie Cs'a powiedział że nei chce więcej jak 1900 bo chciał ten co mu dałem z 5800K i jakąs zewn to powiedziałem że do tego sie nie opłaca omg nie spinajcie sie tak i nie gadaj że Athlon nie ma prawdziwych 4 rdzeni i będzie źle działać bo mam kumpla z Athlonem X4 seria 600 i GTX 460 i ciśnie na Ultra w BF3

Link to post
Share on other sites

1900? 1894...Co ty na to panie "ekspert". Jak się bierzemy za doradzanie, to się na tym mamy znać. W innym wypadku odsyłamy do któregoś z ekspertów tego działu (ja nim nie jestem), ale ten zestaw wygląda... znacznie lepiej.

http://s18.postimg.org/imjeer0ix/1894.png

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Sorry nie zauważyłem że już za 320 jest Phenom X4 i nie spinajcie sie tak bo napisałem mu że opłaca sie trochę dołożyć do Phenoma ..X4 Noi dałeś mu zasilacz 400W czyli przy następnym upgradzie trzeba także dokupowac zasilacz

Edytowane przez Fixxer
Link to post
Share on other sites

Człowieku wy z tymi zasilaczami popadacie w PARANOJĘ. Mój zestaw z 3820 z GTX 670 nie "zjada" nawet 400W po dość znacznym OC. I tak duży pobór jest tylko winą prądożernego CPU, bo z 2500K było znaaacznie niżej. Komponenty z roku na rok są co raz mniej prądożerne. Zestaw z sygnaturki przez pewien czas pracował z markową 450'tką. 

 

HD7850 mając wydajność HD6950 "je" kilkadziesiąt procent energii mniej. Tym samym sposobem wymieniając HD6950 na wydajniejszego GTX670 pobór energii wcale nie rośnie. 

 

Phenom jest jeszcze bardziej "łakomy" od dużo wydajniejszego 3570K... więc upgrade oprócz wzrostu wydajności, powoduje spadek zapotrzebowania na prąd. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...