Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

Zwracam się do was o pomoc w złożeniu dobrego pc do 2500zl .

Zależy mi na jak najmocniejszej karcie graficznej i żeby był w miarę cichy , gdyż mój obecny komp chodzi jak "czołg". w skład tego zestawu prosił bym również o uwzględnienie obudowy .

I gdyby była możliwość prosił bym również o doradzenie kupna miniatora LED 22"  do 600zl

Z góry dziękuje. 



Główne zastosowanie gry na ultra

Link to post
Share on other sites

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=72892&s=58719&s=56713&s=61601&s=50391&s=63363&s=74337&s=54407&s=72245

 

procesor z odblokowanym mnożnikiem <w w/w zestawie jest z zablokowanym> + z DUŻO lepszym monitorem na matrycy IPS który roznosi w pył monitory na TN, no i chłodzenie CPU dzięki któremu komputer nie będzie ci chodził jak czołg + procka będziesz mógł podgonić na 4.5 ghz z palcem w nosie :D



po wpisaniu kodu darkwarez w koszyku z zamówieniem otrzymasz darmową wysyłkę

Link to post
Share on other sites

A w obu przypadkach jak jest z głośnością i temperatura?



Która karta graficzna lepsza ?

- Radeon HD 7870 czy GeForce gtx 660 ?

 



MSI Z77A-G43 Intel Z77 LGA1155 (PCIE/VGA/DZW/GLAN/SATA3/USB3/RAID/DDR3)   /

MSI B75A-G43 Intel B75 LGA1155 (PCIE/VGA/DZW/GLAN/SATA3/USB3/DDR3)    

 

Asrock P67 PRO3 (B3) Intel P67 LGA1155 (PCIE/DZW/GLAN/SATA/RAID/DDR3)

która z tych płyt jest lepsza i czym one się różnią ?

Link to post
Share on other sites

Zacznijmy od tego jesli masz monitor bez tak zwanej "du*y" to zostaw go taki jaki jest a ja na twoim miejscu celowal bym w telewizory typu 28' sam taki posiadam dalem za niego 699pln i jestem zadowolony pzdr ;)

Link to post
Share on other sites

Pierwsza do oc druga nei nadaje się od oc (znaczy da się coś podkręcić ale nie wiele) a ostatnia też nad nią myślę dobra do oc spoko.



Zestaw xOOOOO będzie cichy,ale nie wiem co z zasilaczem jak jego głośność.



Mój zestaw

http://www.esc.pl/shopping_cart.php



citrus* powiedz mi jak do kwoty 3000 zł (naciągane) chcesz dać 28" ?.



I chce kompa do gier a szczerze na jakiś plazmach (sarkazm jak by ktoś nie zrozumiał) nie da się dobrze grać.Grałem u kumpla który ma 30".Graliśmy w bf3 i po paru godzinach (2-3) głowy nas tak bolały że nie można się było normalnie skupić :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...