Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Zauważyłem ostatnio dość mocne potanienie starszej wersji Padfone'a od ASUSa. Cena Tablet+Smartfon wynosi 1899,- czyli całkiem przyjaźnie. Mam w tym momencie Xperię T (Jelly Bean 4.1 stock) i rozważam kupno tabletu lub przejście na SGS Note II (ew. poczekanie na SGS Note III bo ma miec 6++ cali).

Moje pytanie brzmi: czy ktoś miał do czynienia ze starszym Padfonem?
Czy warto sie przerzucać? Z tego co wiem, też ma update do 4.1. Troche słabsza bateria samego smarfona i trochę mniejsza rozdziałka (ale przy proporcjonalnie mniejszym ekranie) ale za to w cenie 1800zł mam jedno i drugie (z tym że tablet bez smartfona nie działa; no ale to już mniejsza).

W jednym i drugim ten sam Snapdragon Krait, wiec wydajnosc pewnie podobna.

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiemy się.
Chodziło mi o wymianę Xperii T na phablet ablo telefon+tablet. (czyli sprzedaje Xperie T i doplacam do jednej z opcji).
Za 1800zł mam tylko iPada i jestem bez telefonu.

 

No i tego iPada w tej kwocie mam tylko w wersji WiFi, więc kompletnie bez sensu, za 1899,- mam Padfone'a, ktory wykorzysta mi modem 3G na potrzeby tabletu.

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiemy się.

Chodziło mi o wymianę Xperii T na phablet ablo telefon+tablet. (czyli sprzedaje Xperie T i doplacam do jednej z opcji).

Za 1800zł mam tylko iPada i jestem bez telefonu.

 

No i tego iPada w tej kwocie mam tylko w wersji WiFi, więc kompletnie bez sensu, za 1899,- mam Padfone'a, ktory wykorzysta mi modem 3G na potrzeby tabletu.

No to taka wymiana jest kompletnie nieopłacalna. Pierwszy Padfone ma taką sobie specyfikacje i tak jak kolega wyżej pisze. Można wymienić na Note'a 2 albo czekać na 3 generacje.

Link to post
Share on other sites

 Tak wlasnie przegladam benchmarki mojej Xperii T na Antutu (ten sam SoC co Padfone 1) i ludzie na YouTubie osiagaja zupelnie inne wyniki niz ja w porownaniu z SGS3 i SGN2.
U nich wychodzi:
Xperia T: 7000

SGS3: 12500

SGN2: 13500

 

A u mnie Xperia T osiaga 11500.
To ten uklad jest w koncu duzo slabszy, troche slabszy, czy wszystko zalezy od optymalizacji?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...