Skocz do zawartości

Steam,problem nie włącza się na XP.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Wojownik616,

Recommended Posts

Witam,Panowie :)

Otóż problem jest w tym gdy klikam ikonkę steam,pokazuje błyskawicznie na pasku zadań big picture,i gaśnie,

Próbowałem kasować pliki,zostawiałem tylko steam exe. i steamapps i aktualizowało nowe pliki,nadal to samo,mnie się zdaje że jak klikam ikonkę steam,on próbuje załączyć big picture i to wszystko,ale przecież na xp tego nie obsługuję tego bp,próbuje i nic.

Pomożecie ;)



Dodam też,że jak klikam z folderu na program filex,to pokazuje aktualizacja i chwila póżniej "Steam chwilowo niedostępny,proszę spróbować póżniej""



Widzę że nikt nie pomoże szkoda...

Link to post
Share on other sites

 

 

Widzę że nikt nie pomoże szkoda...
 

Chłopie, założyłeś temat godzinę temu i już chcesz rozwiązania problemu. Poczekaj trochę, wyjdź na dwór, pooglądaj telewizję, a chłopaki coś doradzą. Chyba dasz radę wytrzymać bez steama przez jakiś czas...

Link to post
Share on other sites

 

Chłopie, założyłeś temat godzinę temu i już chcesz rozwiązania problemu. Poczekaj trochę, wyjdź na dwór, pooglądaj telewizję, a chłopaki coś doradzą. Chyba dasz radę wytrzymać bez steama przez jakiś czas...

 

Jak spojrzał byś do góry pod tematem, wczoraj zakładałem temat o 16.32 a dziś edytowałem ;)

Link to post
Share on other sites

Okay, zwracam honor. Nie miałem pojęcia, że w taki sposób to działa - bardzo mało intuicyjne rozwiązanie informacji o momencie edycji posta.

 

Po nieudanej próbie włączenia, steam się zamyka czy schodzi do traya?

Link to post
Share on other sites

W opcjach można wyłączyć uruchamianie steama w BP, ale najpierw trzeba mieć dostęp do opcji. Nie wiem czy steam ma jakiś plik konfiguracyjny, jeśli tak, to można go podmienić z odhaczoną opcją uruchamiania w BP.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Jest folder graphics i tam są chyba pliki big picture



Witam,więc nikt mi nie pomoże :(

Na wszystkich kompach działa cholerny steam,ale na xp nie,nie wiem co jest granę,dajcie chociaż jakieś wskazówki,każda odpowiedz do czegoś dąży :)



Sam dałem radę,usunąłem w cholere steam te 40gb danych i pomogło jadę od nowa,temat rozwiązany.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...