Skocz do zawartości

Temat wypracowania  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś temat na maturze?

    • Autorytet w Przedwiośniu
    • Gloria victis oraz Mazowsze


Recommended Posts

no powiedz to tym "uczonym" którzy myśla ze po maturze czy studiach będa mieli to co chca a tak naprawde ich status sie nie zmieni. Tylko lata przybedą. 

 

Nie w tym kraju.

 

Kumpel po informatyce na PWr trzepie grubo ponad 10000 zł netto.

Link to post
Share on other sites

Dzisiejszy angol też w miarę spoko :D

 

A za półtorej godzinki rozszerzenie %-)

 

Ale to chyba nie o to chodzi, żeby w żałośnie łatwym teście osiągać 100%, czy ile tam chcesz :P. Jak zobaczyłem dzisiejsze testy, to naprawdę poziom jest co najwyżej zabawny. Jak to jest angielski rozszerzony, to... %-).

Link to post
Share on other sites

Trzeba było zaznaczyć rozszerzenie na deklaracji i wysłuchać wspaniałego nagrania "blablablabla bla blabla" :P

 

Czytanie było proste, rozprawka też całkiem spoko, ale listening zawsze dowalą %-)

 

Za to jutrzejsze rozszerzenie... aż boję się myśleć :o

Link to post
Share on other sites

Trzeba było zaznaczyć rozszerzenie na deklaracji i wysłuchać wspaniałego nagrania "blablablabla bla blabla" :P

 

Czytanie było proste, rozprawka też całkiem spoko, ale listening zawsze dowalą %-)

 

Za to jutrzejsze rozszerzenie... aż boję się myśleć :o

 

Przecież sam dzisiaj pisałem angielski rozszerzony, a słuchanie też było bardzo łatwe ;).

Link to post
Share on other sites

 

 

Moja jedyna refleksja jest taka... matma z roku na rok osiąda co raz wyższe stadium żenady. Ktoś kto nie jest w stanie mieć z tego 30% prawdopodobnie ma problemy z mówieniem lub oddychaniem. 

 

Nie tylko matma. Tak samo jest z każdym przedmiotem. Deforma edukacji za czasów AWS'u sprawiła, że obecnie maturę ma prawie każdy idiota, bo trzeba być naprawdę srogim debilem, żeby nie uzyskać 30% z poziomu podstawowego. Kiedyś ocena mierna była od około 60%, bo logiczne jest, że opanowanie niewiele ponad połowy materiału z danego przedmiotu można uznać za jakąś tam wiedzę. 30% to żenada i główny powód tego, że na studiach są dzisiaj ludzie, którzy w starym systemie zakończyliby edukację na zawodówce. I nie było w tym absolutnie nic złego, bo nie każdy musi mieć wyższe, o czym niektórzy niestety nie pamiętają. 

Link to post
Share on other sites

Przecież sam dzisiaj pisałem angielski rozszerzony, a słuchanie też było bardzo łatwe ;).

Zobaczymy jaki będziesz miał wynik, cwaniaku :P

 

Tymczasem spać, bo jutro matma :o

Link to post
Share on other sites

Zobaczymy jaki będziesz miał wynik, cwaniaku :P

 

Tymczasem spać, bo jutro matma :o

 

Czy ja coś pisałem o wyniku? Fakt faktem, test był śmiesznie prosty i tyle w temacie.

Edytowane przez tomcug
Link to post
Share on other sites

Dla mnie to byłaby katastrofa, tylko podstawę miałem w szkole :D. Dlatego nie pisałem :D.

ja też miałem tylko podstawę w szkole, w dodatku na żenująco niskim poziomie. do rozszerzenia sam się pouczyłem 3 miesiące i ponad 60% wyciągnąłem. podstawa chyba na 100pro, wszystko dobrze, raczej nie mają za co odjąć punktu.

angielski mnie zaskoczył, bo wyjątkowo dobrze go napisałem. wystarczy że z wypracowania dostanę 9 punktów i będzie 70%. podstawa banalna tak jak mata, 100% raczej, zależy jak pisaniny wypunktują.

polski, cóż... :D chyba będzie zdany. napisałem więcej niż we wszystkich pracach w szkole średniej razem wziętych XD

Link to post
Share on other sites

To i ja się wypowiem :) co do pisemnej matury to nie można powiedzieć, że była trudna. Matematyka była prosta a nawet prostsza od próbnej. Polski także, myślę że temat 2 był łatwy. A co do ustnego angielskiego to już mam za sobą i zdany :D teraz czekam do 20 na ustny polski i 22 informatyka :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...