Skocz do zawartości

Klucze z allegro na platforme STEAM


Recommended Posts

Siema, znacie jakichś zaufanych allegrowiczów którzy sprzedają klucze do gier na steama? Na steamie jest w ciul drogo a promocje na te lepsze gry są rzadko :S Znalazłem kilku allegrowiczych tanich, z dużą ilością pozytywów itd. no ale wolę się upewnić(linki poniżej) ; d I jeszcze jedno, czy jeśli klucze są z automatu to po jakimś czasie mogę dostać bana czy coś w tym stylu ? I jak wygląda sprawa regionalna(jeśli gra jest na europe i mi np. doda do steama to będzie znaczyć, że jest na pewno na Europe? Czy może po jakimś czasie dostanę "blokadę regionalną" czy coś w tym stylu?) ? xd

 

http://allegro.pl/show_user.php?uid=3932330

http://allegro.pl/show_user.php?uid=13095471

Niby kilka lat są na allegro no i mają też trochę tych pozytywów ale wolałbym się upewnić xd

Link to post
Share on other sites

Na allegro lepiej kupować klucze od sklepów jak GigaKeys, czy nawet Keye.pl wtedy masz pewność że pochodzą z legalnego źródła i nie dostaniesz bana.Na steamie się nie szczędzi, kupisz jeden felerny produkt i całe konto z biblioteką leci.

Link to post
Share on other sites

 

 

wtedy masz pewność że pochodzą z legalnego źródła i nie dostaniesz bana.Na steamie się nie szczędzi, kupisz jeden felerny produkt i całe konto z biblioteką leci.

Taaaaa, jasne...

Po prostu gra zniknie z biblioteki. 

Link to post
Share on other sites

Szczególnie z g(k)eje.pl. Kupisz klucz, wpiszesz, wejdziesz na serwer a tam ban na guid i IP bo klucz miał jakiś niemiec albo ruski. Reklamacji na takie coś nie ma.

Link to post
Share on other sites

Nic nie zostanie usunięte z biblioteki, jeszcze nigdy nie spotkałem sie z podobnym problemem. Kupuj smiało od zwykłych allegrowiczów pod warunkiem że mają już na koncie kilka pozytywów

 

Niektorzy sprzedają keye ponieważ dostali grę a nie chcą w nią grać, dostali z promocji, kupili taniej w zagranicznym sklepie. Dlaczego gdy cos jest kilka zl tańsze wszyscy uważają że musi to pochodzić z nielegalnych źródeł

Link to post
Share on other sites

 

 

Nic nie zostanie usunięte z biblioteki, jeszcze nigdy nie spotkałem sie z podobnym problemem.

Czyli nic się nie stanie, ponieważ Ty się z tym nie spotkałeś?

Kupiłem kiedyś bratu Black Ops'a oraz Saints Row 3  z "super promocji" i gier  po kilku miesiącach nie było już na steam'ie.

Trochę wtedy poczytałem i dowiedziałem się, że dzieje się tak, jeśli ktoś zakupi grę na lewe karty kredytowe, a jak wszystko się wyjaśni obrywa kupujący tracąc grę...

Podobnie miałem z Bad Company 2 na origin.

Jednak to dwa przypadki na kilkanaście zakupów, widać miałem pecha.

Link to post
Share on other sites

Dlatego jak też napisałem warto kupić od kogoś kto ma pozytywne komentarze za sprzedaż, mozna rownież popytać o źródło. Ile teraz kluczy sprzedaje się z promocji amd na przykład

Link to post
Share on other sites

czyli jeśli klucz jest lipny to jedynie gra zostanie usunięta z biblioteki tak ? A jak się gra ma na singla ? Bo mam zamiar kupić kilka na singla (tanie są a *****iste ;d); P

Jeśli kupisz kradziony klucz i ktoś to zgłosi albo przypadkowo się nawiniesz to zablokują całe konto steam

Link to post
Share on other sites

Jak komu wygodnie, 50% gier na steam kupiłem z dyskiem dvd w sklepie, 30% klucz na allegro, 20% wygrałem i nic mi nie usuneli :)

Ps może jest ktoś chętny na klucz far cry 3 blood dragon na uplay? Oddam za rownowartośc przysłowiowego poł litra czyli 20zł
Nie będę grał więc pozbyć się klucza muszę :)

 

 

//Takie rzeczy, jak sprzedaż niepotrzebnego klucza załatwia się w dziale sprzedam, w giełdzie. Na przyszłość proszę trzymać się wyznaczonych działów. //Igorrodz

Edytowane przez Igorrodz
ukrywam w [spoiler]
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...