Skocz do zawartości

Porównanie kart


Recommended Posts

Może i radek jest lepszym wyborem cena wydajność tylko ze na radziach zawsze sie coś sypało i nadal sypie jak nie stery to coś innego taka prawda i w zadnym wypadku nie mam zamiaru sie tu przedzezniać z fanboyami amd. Postawcie się na miejscu mephica któremu 2 te radzie padły i akurat nie wierze ze miał aż takiego pecha i musi być coś na rzeczy. A co do tego testu to według mnie strasznie skrzywdzili 660ti bo połowe tych gier sam testowałem frapsem na starszych sterach i wyniki były troche inne a co do możliwości oc to chyba jakiś żart bo w oc jestem amatorem a udało mi się bez problemu wycisnąc 1332 na rdzeniu i 7160 na pamieciach gdzie pamieci spokojnie poszły by wyżej więc nierozumiem jak ci spece mogli to tak spapić. Czekam też na testy od Mephica a jak bede miał wolną chwile to może sam coś wrzuce

Link to post
Share on other sites

Postawcie się na miejscu mephica któremu 2 te radzie padły i akurat nie wierze ze miał aż takiego pecha i musi być coś na rzeczy.

za problemy z danymi konstrukcjami to raczej odpowiadają dani producenci kart , w skali roku czy to asus czy gigabyte i reszta , to przyjmyjąc % zapewne nie odbiegają od normy , no chyba że sam układ gpu miałby wade , tutaj i jednym i drugim zdarzają się słabsze chwile http://pclab.pl/news35839.html , , http://twojepc.pl/news25641/AMD-pozwane-za-wadliwe-chipsety.html , zresztą nie tylko jeżeli chodzi o gpu , dajmy na to sytuacje z wadliwymi chipsetami intela i wiele innych

 

 

jak swojego czasu kumpel wyskoczył mi z tekstem że, nvidie omijać z daleka bo ich stery jarają grafy , to mu odpowiedziałem że chyba sam coś jarał i głupoty plecie

 

 

ale z obiektywizmem cieniutko , co u niektórych niestety

 

 

A co do tego testu to według mnie strasznie skrzywdzili 660ti

o matko ale biedactwo z tego gtx-a , i nie test , tylko testy , dałem dwa , żeby uświadomić że 7950 ideałem nie jest , użytkownik o tym pisze , zresztą na purepc , o minusach też jest wzmianka , bo to chyba oczywiste że ideał nie istnieje

 

 

i co do OC po raz kolejny przypomne , że w przypadku różnych modeli można trafić niezłe sztuki , co nie zmienia faktu że 7950 jest obecnie lepszym wyborem , ja ze swojego gtx-a zadowolony jestem , ale OC niestety ma słabe , no ale to zawsze jest loteria

Edytowane przez gando
Link to post
Share on other sites

Wracam do tematu - próbowałem przeprowadzić testy w Battlefield 3 ale niestety karta sypie artefaktami nawet na stock ze względu na bug w sterownikach 320.00 beta (na forum BF3 jest już sporo tematów w tej kwestii). Jak będę miał chwilę przeinstaluję starsze sterowniki. 

 

edit: pobieram, za godzinkę powinienem wrzucić filmik. FPS wyświetlane będą przez miernik wbudowany w grę. 

 

edit 2 - będzie opóźnienie bo zapomniałem że nową instalkę przechodzę na hard i jestem w gilotynie czyli misję przed comrades. Myślę, że jutro w razie czego wrzucę. Ale póki co FPS w gilotynie od 56-89 w zależności od sceny. Obawiam się, że te testy z purepc to sobie można generalnie wsadzić :)

Edytowane przez Mephic
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...