Skocz do zawartości

Czy do E7500 pasuje 5830?


Recommended Posts

Witam.Powoli przymierzam się do kupna HD 5830 i chciałbym się dowiedzieć czy mój procesor nie będzie go ograniczał.Mam core2duo e7500 podkręconego do 3.5ghz,jak myślicie?będzie się nadawał?reszta konfigu w podpisie.(Nie mówcie tylko,żebym zmienił zasilacz bo już to wiem :) )

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie, to delikatnie będzie ograniczał. Rozumiem, że 3,5 to max? Bo mój kolega ma C2D E7200 i idzie tak samo. Dalej ściana. Jak masz jakieś możliwości, to kup quada. Ja polecam Q6600. Sam mam i jest super, tylko grzanka z niego straszna. Zresztą sam to zrobiłem i byłem głupi. Pasyw i już wszystko jasne.

Link to post
Share on other sites

Kupuj... na pewno bedzie szybciej... a karta bedzie w sam raz do ewentualnego nowego zestawu.

 

Poza tym nie wydaje mi sie zeby az tak strasznie byla ta karta ograniczana...

wydajnosciowo bedzie pewnie troche szybsza od 4890

 

edit:

tylko uwazaj na ceny. Bo ona niedlugo wyjdzie... a cenowo na poczatku bedzie prawie jak 5850...

trzeba bedzie chwilke poczekac pewnie az ceny spadna (albo inwestowac w 5850 :) )

Link to post
Share on other sites

już mam :o

a kartę na pewno kupię taniej bo będzie to koło lata bo wtedy będzie kaska(zbieranie malin,aronii,porzeczek)jak myślicie?ile może wtedy kosztować?a co do OC procka to nie kręce dalej bo nie ma sensu.GTA 4 śmiga jak z nut,Crysis Warhead też,to po co go kręcić na razie dalej?przecież karty mi teraz nie ogranicza :)

Link to post
Share on other sites

Do lata to wyjdzie Fermi II :)

W cuda wierzysz? :o

 

Moim zdaniem mocne 2 rdzenie, to wciąż jest dobra para dla mocnej grafiki. Procesorem bym się nie przejmował, mulić za bardzo nie będzie. Bardziej grafika się liczy i tak.

Link to post
Share on other sites

na hd 4850 to była masakra(kolega ma)ale ja i tak chyba zdecyduje się na niereferenta.Teraz mam GTS 250 z fajnym chłodzeniem i karta łapie małe temp. i na dodatek nieźle się kręci.

Link to post
Share on other sites

kupic jak najtasze i dodac wlasne chlodzenie... nejlepsze rozwiazanie imo

Nie zawsze się opłaca a do tego tracisz gwarancję :)

 

Np TwinTech GTX260 z chłodzeniem AC TT PRO - oddzielnie takie chłodzenie kosztuje 130zł a tu za dopłatą 60zł je masz :o

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...