Skocz do zawartości

SLI MSi GeForce GTX 660 TwinFrozr Z i5 3570 3.4GHZ


Recommended Posts

Ile będę miał mniej więcej klatek w wymagajacych grach takich jak BF3 przy takim ustawieniu i jak będzie ona się miała do jednej 670' tki z tym samym prockiem. Czy poza możliwością podkręcania w tym samym procesorze tylko, że z dopiskiem "K" jest coś lepszego od tej bez K?

Link to post
Share on other sites

Zobacz tu: http://forum.benchmark.pl/topic/81219-zanim-zapytasz-o-gtx660-w-sli-przeczytaj-najcz%C4%99%C5%9Bciej-zadawane-pytania/ SLI z dwóch gtx 660 będzie dużo bardziej wydajne niż jeden GTX 670, skoro jest w teorii 40% wydajniejsze od kart typu GTX 680/HD 7970. Z tym że do SLI potrzebujesz dobrą i dobrze wentylowaną obudowę. Tak jak w linku który podałem jest napisane, i5 najlepiej podkręcić by w pełni wykorzystać potencjał SLI. I5 bez literki K nie posiada odblokowanego mnożnika i może być problem z jakimś większym OC. Co do ilości klatek w grach, tu masz przykład: http://www.tomshardware.com/reviews/geforce-gtx-660-geforce-gtx-650-benchmark,3297-14.html. Na koniec powiem tylko że wystarczyło chwilę poszukać i wejść w link który podałem jako pierwszy i miałbyś odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Link to post
Share on other sites

Przejrzałem temat, ktòry podaleś i z tego co zrozumiałem te 40% można osiągnąć dopiero po podkręceniu, a jako, że nie znam się na nim to jestem ciekawy jaki będzie efekt bez niego. Wiem, że i5 bez K nie ma odblokowanego mnożnika tylko nie wiem czy różni się czymś jeszcze?

Link to post
Share on other sites

A na jakiej zasadzie działa OC Engine II w płytach głównych od MSI i chyba innych? Można ustalić jakiś limit GHz czy sam dobiera odpowiednią ilość GHz i podkręca do niej, a może jeszcze inaczej działa? Pytam o to bo może bym podkręcił właśnie przez nią procek.

Link to post
Share on other sites

Możesz, ale jak dla mnie to zły pomysł gdyż dają wyższe napięcia=wyższe temp. Więc lepiej ręcznie robić. Jeżeli nie umiesz to poszukaj poradników których jest pełno.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...