Skocz do zawartości

Ocena zestawu, ewentualne poprawki


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez sid vicious,

Recommended Posts

W tej cenie to już lepiej SilentWings2 od BQ - są nieco wydajniejsze. Biafra potwierdzi.

Fractalowe wentylatory są całkiem dobre, ja bardzo je sobie chwaliłem, więc możesz zostawić.
Ogólnie upchaj coś tak - abyś miał 1-2 na froncie, jeden z tyłu, jeden na spodzie oraz 1-2 na górze. 
Zacznij od planu minimum front, back, top, bottom a jak temperatury nie będą Cię zadowalać to dorzucić więcej :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Kurde nie moge znaleźć nigdzie tych SilentWings2 u mnie :D Wogóle strasznie mało produktów od BQ tu w Finlandii...

 

A jeszcze mi napisz, 120 czy 140 lepiej? Czy bez różnicy?

Edytowane przez heewit89
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Lepiej 140, większe łopatki siłą rzeczy mogą kręcić się wolniej (czyli ciszej) aby nawiać tyle samo co mniejsze łopatki 120MM wentylatora :)

 

Poszukaj jeszcze Noiseblockerów.
A jakby co, to uderz do t.luk'a, on będzie mieć więcej do powiedzenia w kwestii potencjalnego wyboru wentylatorów.

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Okej!

 

Pytania mi się wyczerpały :D Czas na wielkie poszukiwania przyzwoitych cen :D Znając życie zaraz znowu coś mi do głowy wpadnie aby zapytać :D Póki co dziękuje bardzo za poświęcony czas i cenne wskazówki!

Edytowane przez heewit89
Link to post
Share on other sites

Jasna sprawa.

Jeśli możesz to zaznacz gdzieś najbardziej pomocną odpowiedź (Oznacz jako rozwiązany) - temat zamknę, aby ogarnąć tu porządek a jakieś pytania (bo to raczej drobnostki) możesz kierować na PM do mnie bądź któregoś z ekspertów.

może być, czy zostawić ci jeszcze otwarty temat? ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...