Skocz do zawartości

Recommended Posts

tak jak w temacie... posiadam płytę główną ASUS M2N-e SLI .Dzisiaj zakupiłem nowego procka ATHLONAx2 7750 BE. w sklepie powiedziano mi że wystarczy aktualizacja biosa zeby ten proc zadziałał, ale chyba nic z tego. Po zamontowaniu i aktualizacji Biosa komp nie chce ruszyc. :) po zmianie procka na stary tzn athlon64 3000+ wszystko OK. pytanko mianowicie mam takie czy ta płyta jest kompatybilna z tym prockiem czy moze ja wybrałem starszy bios?????

Link to post
Share on other sites

tak jak w temacie... posiadam płytę główną ASUS M2N-e SLI .Dzisiaj zakupiłem nowego procka ATHLONAx2 7750 BE. w sklepie powiedziano mi że wystarczy aktualizacja biosa zeby ten proc zadziałał, ale chyba nic z tego. Po zamontowaniu i aktualizacji Biosa komp nie chce ruszyc. :) po zmianie procka na stary tzn athlon64 3000+ wszystko OK. pytanko mianowicie mam takie czy ta płyta jest kompatybilna z tym prockiem czy moze ja wybrałem starszy bios?????

Twoja płyta główna nie wspiera obsługi Athlona X2 7750, ktoś miał podobną płytę i chciał kupić ten procesor, więc sprawdziłem i okazało się że nie obsługuje. Zwróć procesor do sklepu, albo kup płytę z socketem AM2+ :)

Link to post
Share on other sites

Istnieje takie coś jak strona producenta i na niej są obsługiwane procesory.

Nawiasem chyba nie sądzisz że nForce z serii 5XX obsłuży K10.

dolna granica to nForce 650.

Dzięki. o to właśnie mi chodziło. W końcu mi ktoś to wyjaśnił

Link to post
Share on other sites

Istnieje takie coś jak strona producenta i na niej są obsługiwane procesory.

Nawiasem chyba nie sądzisz że nForce z serii 5XX obsłuży K10.

dolna granica to nForce 650.

Dzięki. o to właśnie mi chodziło. W końcu mi ktoś to wyjaśnił

 

Dzięki za pomoc zamykam temat

Link to post
Share on other sites

Plota krąży, że BIOS 1202 może pociągnąć Phenomy i resztę bandy.

 

http://dlsvr05.asus.com/pub/ASUS/mb/soc ... /M2N-E.zip

 

Problem w tym, że ponoć może uszkodzić płytę, więc na własną odpowiedzialność.

 

A tak w ogóle to Asus sobie w siuśki leci, bo wg AMD każdy procesor AM2+ powinien działać na płycie AM2. Więc nieładnie z ich strony.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...