Skocz do zawartości

Czy warto zmieniać Win7 na Win8?


Recommended Posts

Ja zrobiłem Updata do 8 z 7, trzeba się na prawdę przyzwyczaić bo różnice są kosmiczne. Wzrost wydajnościowy trochę odczułem przechodzenie między oknami podczas grania itd. I tak istnieje opcja przy której nie utracisz danych i wszystkie konfiguracje zostaną bez zmian. 

Link to post
Share on other sites

Sam dalej uzywam 7, wielu moich znajomych kupiło kompy już z 8 i baaaardzo narzekają. Ja sam jak miałem tam cos ustawić to się musiałem namęczyć żeby cokolwiek znaleźć.

 

Ale ilu ludzi tyle opinii, zależy do czego używasz kompa. Jak przglądasz stronki, YT i FB i czasem w coś pograsz to myślę, że Ci będzie pasował i szybko się przyzwyczaisz.

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Moim zdaniem nie warto robić takiej przesiadki bo różnicy wielkiej nie zauważysz poza nerwami przy przyzwyczajaniu się do interfejsu. Jeśli już to lepiej na 8.1 poczekaj, tam przynajmniej będzie normalny przycisk START i normalny PULPIT.

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem nie warto robić takiej przesiadki bo różnicy wielkiej nie zauważysz poza nerwami przy przyzwyczajaniu się do interfejsu. Jeśli już to lepiej na 8.1 poczekaj, tam przynajmniej będzie normalny przycisk START i normalny PULPIT.

 

Nie wiedziałem, że ma być coś takiego :>

 

Nic nie zmieni mojego zdania, że ósemka to system na tablety czy inne tego typu ustrojstwa.

Link to post
Share on other sites

startu jak z siodemki ma nie byc a jedynie sam przycisk który odpala start w modern ui czyli to co mamy pod klawiszem "windows" na klawiaturze wiec zbyt wielkiej roznicy nie bedzie....

 

do worda, YT, neta system spoko...

 

do poważniejszych rzeczy i zastosowan biznesowych....juz srednio...przyzwyczajanie sie, szukanie, kombinowanie...jakas masakra.

Swoje problemy opisalem w temacie dotyczacym win8 (ostatni post poki co).

 

wzrost wydajnosci na poziomie kilku-kilkunastu procent nie zrekompensował mi niesttey czasu straconego na szukanie jakichs opcji lub probie ustawienia czegokolwiek i przyzwyczajania się zupełnie na nowo do windowsa. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem co wy tak narzekacie na 8 .

Trzeba przyznać tydzień zejdzie na przestawienie . 

Ale system włącza i wyłącza się dużo szybciej . Jest odczuwalna różnica nawet przy normalnym użytkowaniu . 

Ale osobiście jak masz 7 to rzeczywiście nie ma co wydawać kasy na 8. 

Link to post
Share on other sites

Przez bardzo długi czas korzystałem z systemu Windows 2000. Przesiadłem się na XP, ponieważ nowe wersje posiadanego oprogramowania przestały współpracować z tym systemem. Byłem niezmiernie zadowolony z XP, podobnie jak wcześniej z 2000, jednak w ubiegłym roku zmieniłem komputer i dlatego wybrałem Windows 7. Moim zdaniem, jeżeli obecnie posiadany system spełnia Twoje oczekiwania, to nie ma sensu szukać dziury w całym.

 

Absolutnie nie twierdzę, że nowe narzędzia są gorsze - Po prostu cenię sobie sprawdzone i stabilne rozwiązania.

 

 

^^

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Jak przesiadalem sie z XP na 7 to pozostawiłem sobie XP na dysku aby 'na razie' sprobowac tylko 7 jednak do starszej wersji juz nie wrocilem. Moze Ty zostaw 7 a 8 zainstaluj obok na innej partycji na jakis czas do testow? Sam zobaczysz, co Ci lepiej podpasuje...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...