Skocz do zawartości

Xbox 720 czyli co i jak


Recommended Posts

Witam jak już większość osób wie 21 maja Microsoft najprawdopodobniej pokaże nam nowego xboxa. Chciałem abyście pisali jakie macie wymagania przed premierą jak chcecie żeby wyglądała sama premiera jak i gry,konsola itp. Proszę pamiętać że ten temat ma być poświęcony w szczególności xbox-owi oraz jakiemuś porównaniu z ps4 chyba wszyscy wiedzą o co chodzi. Jeśli można to niech się nie wypowiadają ludzie sądzący że playstation/xbox jest dużo lepsze bez jakiegokolwiek potwierdzenia tego czyli funnyboyom mówimy nie ;).

 

Dobra to zapraszam do wypowiadania się.

Link to post
Share on other sites

 Witam! Ogólnie fajny temacik :) Moje oczekiwania co do nowego Xbox'a : chce tego samego pada! co w 360'ce ;) no mogliby poprawić krzyżaka żeby był wygodniejszy i tyle w temacie pada:) wygląd konsoli myślę ,że będzie zadowalający :) w końcu ostatnia wersja Xbox'a nie jest brzydka w sumie nigdy nie była. 

 

 Mam też nadzieję , że od premiery nowej konsoli Microsoftu będzie dostępna wersja z Kinect'em. Jest to dla mnie świetna zabawka dla całej rodziny jak i na dobrze zakrapiane imprezki ;) 

 

 Nie będę porównywał do PS4 nigdy ponieważ są to dwie bardzo dobre konsole każda ma swoje plusy i minusy ale Tylko jeśli chodzi o gry;) jak nam ogólnie wiadomo jedna posiada tytuły której druga nie posiada i odwrotnie. Myślę , że obie konsole przyniosą swoim użytkownikom wiele dobrych godzin wspaniałej rozrywki :)

 

Nic Tylko czekać aż wpadną w nasze łapki ! :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...