Skocz do zawartości

Jedne z lepszych gier MMORPG. Co polecacie?


Recommended Posts

Witam,

Jestem zainteresowany waszymi "faworytami", bądź grami wartymi uwagi jeśli chodzi i MMORPGi. Jakiś czas temu zainteresował mnie artykuł, który znalazł się na ramach Benchmarku dot. WoW'a. Po przeczytaniu komentarzy wywnioskowałem, że jakieś niewielkie grono jest zajęte graniem, lub interesuje się takimi grami. A więc proszę abyście polecili mi fajne, przyjemne gry, w których rozgrywka nie jest tylko ograniczona do wykonywania zadań i bezmyślnego zdobywania poziomu. Dobrze by było, gdyby były to gry bezpłatne. :/

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Polecam tibie, dużo polaków i jest bardzo grywalna jeśli zrozumiesz jak sie w niej gra no grafika jest troche inna nie kazdemu moze sie podobac..

 

Metin jest słaby w porównaniu do Lineage2 albo Rohana

 

;)

Link to post
Share on other sites

Witam,

...proszę abyście polecili mi fajne, przyjemne gry, w których rozgrywka nie jest tylko ograniczona do wykonywania zadań i bezmyślnego zdobywania poziomu.

Czego ty oczekujesz od MMORPG? :/ O to wlaśnie w nich chodzi...
Link to post
Share on other sites

Aion i lineage 2 nie oferuje nic poza grindem i późniejszym pvp. grałem we wszystkie chyba płatne i darmowe mmo które warte były ściągnięcia bądź kupienia i szczerze mówiąc nic mnie tak nie wciągnęło jak świat warcrafta naprawdę fajna gierka niestety musisz się zdecydować real life albo WoW :/

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Eve... z gier SF tylko Eve, nic bardziej skomplikowanego nie wymyślono :P

 

Natomiast odradzam Star Trek Online. Za to, co Cryptic zrobił ze światem, powinno ich spotkać w "nagrodę" przymusowe obejrzenie wszystkich odcinków "Mody na Sukces" i to z drobnymi przerwami na jedzenie :D

 

Z kolei dla mnie najlepszym fantasy MMO jest Age of Conan, ale na serwerach EU, nie polskich.

 

Warto też dodać, że w co być nie grał dobrze jest stworzyć postać na serwerach z tagiem RP. Nikt Cię do "heavy RP" zmuszać nie będzie, a zwykle gracze na tych serwerach są znacznie spokojniejsi/dojrzalsi niż ci na PvP :P

Link to post
Share on other sites

Kazde MMO jest tak jak napisales bezmyslnym zdobywaniem poziomow i robieniem questow... az dojdziesz do max poziomu. Wtedy rozgrywka sie zmienia pod katem zdobywania najlepszego sprzetu (mieczy i tego typu) :P

Najwieksze doswiadczenie mam z wowem... jesli lubisz PvE (skoordynowana walka przeciwko bosom w gronie znajomych od 5 do 25 osob) to WoW spodoba Ci sie na pewno... i jesli bedziesz do tego podchodzil z dystansem to na pewno zycia Ci nie zabierze.

Jesli lubisz PvP (czyli walka z innymi graczami przeciwko innym graczom), to WoW moze sie wydawac ok pod tym wzgledem... ale tak nie jest niestety. Moze w nastepnym dodatku to sie troche zmieni.

Link to post
Share on other sites

Ech ponownie zapraszam do Guild Wars tam głównie liczą się umiejętności w dopasowaniu/zdobyciu skilli do konkretnych zadań a maks lvl postaci to 20 co likwiduje różnice pomiędzy graczami tak aby dobry taktyk mógł pokazać co umie, to samo się tyczy itemów nie ma jakichś znaczących różnic dzięki czemu nawet ktoś świerzy po kilku sesjach może zabłysnąć.

Link to post
Share on other sites

No grałem w wiele i nie słuchaj komentów typu tibia, metin bo to żartownisie..

Z darmowych moimi faworytami są ROHAN, SUN i Perfect World. Jeśli chcesz wydać kase na zabawe to najlepszy bedzie AION badz Lineage 2.

 

Jeśli 50.000 graczy online w tibii zalogowanych non-stop jest dla ciebie żartem to pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

No grałem w wiele i nie słuchaj komentów typu tibia, metin bo to żartownisie..

Z darmowych moimi faworytami są ROHAN, SUN i Perfect World. Jeśli chcesz wydać kase na zabawe to najlepszy bedzie AION badz Lineage 2.

 

Jeśli 50.000 graczy online w tibii zalogowanych non-stop jest dla ciebie żartem to pozdrawiam.

wow , wynik powalający po prostu na kolana -.-
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

mi przypadła do gustu gra Runes of Magic :D

Moglby ktos podac troche wiecej informacji na temat tej gry?

Z samych trailerow i gameplay na youtube wszystkiego sie nie dowiem :wariat:

 

Jak wyglada PvP w tej grze?

Jak szybko mozna wskoczyc na max poziom i wyrownac sie sprzetowo z innymi graczami, aby moc komus zloic tylek? :menda:

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Metin2 jeśli chodzi o dobre MMORPG. Tylko trzeba uważać ponieważ gra bardzo mocno uzależnia moim zdaniem. Zdecydowanie cierpliwym ponieważ "Exp" i "drop" nie jest na dużym poziomie.

 

Metin2- Gra MMORPG w której wcielamy się w 4 klasy postaci.

Wojownik - Swoją sławe zdobył dzięki ciężkim zbroją i 2 reczną bronią.

Sura - Mag jego lewe ramię wygląda jak ręka potwora.

Szaman - Jest bardzo mądry i używa zaklęć magii.

Ninja - Są profesjonalnymi Zabójcami

 

Mamy do wyboru Państwa kolorów "Niebieskiego" " Czerwonego" "Żółtego"

Niebieskie nosi nazwę Jinoo

Królestwo Jinoo znajduje się we wschodnich regionach kontynentu.

Podstawą królestwa jest siła militarna.

Jego ludzie są Agresywni i lubiący wojne

Jinoo zarządza Ee-Ryoong syn ostatniego Imperatora.

 

Królestwo "Czerwonych" Shinsoo!

 

Shinsoo - Królestwo Shinsoo znajduje się na południu kontynentu.

Stworzone Przez Yoon-Yoing po tym jak imperium upadło.

Mieszkańcy walczą Non Stop z zachodem.

Stosunki handlowe ze wschodem.

 

Królsetwo "Zółtych" Chunjo!

 

Chunjo - Królestwo Chunjo jest położone na zachodniej części kontynentu.

Jest to królestwo Teokratyczne i prowadzone przez duchowych Przywódców.

Królestwo było stworzone Przez Yoon - Young.

Jego żona posiadająca potężne magiczne umjejętności pomogła mu bardzo wcześnie dostrzec masywne spowodowanie przez kuzyna poprzedniego Imperatora.

Królestwo jest w wojnie z południem.

Link to post
Share on other sites

Ja polecam gre Rappelz :P

 

Nie, nie nie żaden Rap :P Klasyczna nawalanka na miecze i topory + magia. W pełni PL (napisy), instalka troche duża, ale jak ktoś już ściągnie to spędzi troche przy tej grze ;) I wbrew pozorom wiadomo jak na polskich serwerach powinno być dużo kretynów co wnerwiają człowieka, a w Rappelzie jest inaczej, ja się z nimi nie spotkałem - jeszcze a gram już 3 tydzień :) Jakby było więcej chętnych tak chociażby z 5 osób to gildie by można było benchmarkową założyć :P

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...