Skocz do zawartości

Recommended Posts

z tego co wiedziałem, telefon ma lekkie opóźnienia przy wyłączeniu przeglądarki, czy innych aplikacji, ale to chyba nic niedopuszczalnego... :P  jak nazywa się system na tym htc?

Opóźnienie wynika z tego, że musisz 2x wcisnąć wstecz i musi 1s pomyśleć :)

Android Jelly Bean + nakładka Sense 4+.

Poczytaj o nakładkach na andka. np Samsung ma Touch Wizz.

Link to post
Share on other sites

Porównujemy standardowe oprogramowanie, wiec argument typu "wygraj se co chcesz" nie jest dobry ;) Tak można powiedzieć przy każdym modelu telefonu, ale po co? Nie usprawiedliwiajmy samsunga za to, że robi kijowy soft, a potem developerzy muszą to poprawiać.

Link to post
Share on other sites

Nom rzeczywiście, u mnie iPad 4 tak laguje (szczególnie Facebook i Safari ), że masakra gdzie na Androidzie 4.2.2 do tej pory nie uświadczyłem nawet zwolnienia systemu. Czasy, w których Android lagował już dawno minęły a jak ktoś myśli, że jest inaczej to ma klapki na oczach. Taka jest prawda. Na każdym telefonie z Androiderm 4.1 jaki do tej pory widziałem nie zauważyłem ŻADNYCH lagów. Nawet na Samsung Galaxy S Advance z Androidem 4.1 nie ma lagów.

Mixtape...wymuś zamknięcie wszystkich programów,zablokuj ipada i odblokuj ponownie.

Powiedz czy nadal masz lagi w safari?

Zauważyłem że jak dłuższy czas (z tydzień) ma się otwarte ze 30 programów na raz to potrafi lagować.

Edytowane przez Nalovp
Link to post
Share on other sites

Jak Ci zależy na dobrej cenie to nie podchodź do tematu "muszę dziś kupić" ;) Wystarczy regularnie przeglądać oferty i da radę wyrwać w dobrej cenie. Ja tak kupiłem Desire HD - dałem niecałe 1,4tys, gdy kosztował ok 1,6tys, więc 200zł do przodu :)

 

Ogólnie to polemizowałbym czy te 4 rdzenie od Sony są tak wydajne jak Tegra 3.

Edytowane przez Salem
Link to post
Share on other sites

Jak Ci zależy na dobrej cenie to nie podchodź do tematu "muszę dziś kupić" ;) Wystarczy regularnie przeglądać oferty i da radę wyrwać w dobrej cenie. Ja tak kupiłem Desire HD - dałem niecałe 1,4tys, gdy kosztował ok 1,6tys, więc 200zł do przodu :)

 

Ogólnie to polemizowałbym czy te 4 rdzenie od Sony są tak wydajne jak Tegra 3.

 

 

Procesor, oraz grafika jest sporo wydajniejsza w Xperi Z w porównaniu do Tegry 3 (One X, oraz 4x HD) 

 

Jest to ten sam układ co w Nexus 4. 

 

Jednak mając do wyboru Nexus4 czy Xperia Z zdecydowanie wybrał bym nexusa. Niby ten ekran w Sony ma świetną rozdzielczość, ale przekłada się to na mniejszą wydajność. Poza tym Nexus=aktualizacje.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...