Skocz do zawartości

Recommended Posts

Moim zdaniem zastanowiłbym się nad wyborem tego telefonu. Już dziś widziałem na allegro SGS III za 1000 zł, a w opcji "Kup teraz" nowy był za 1200 zł, zawsze jakaś oszczędność (dość spora mówiąc szczerze), a to wciąż jeden z lepszych telefonów na rynku. W porównaniu do HTC, które zazwyczaj nie otrzymuje wsparcia, Samsung wypada tutaj zdecydowanie lepiej, już teraz zapowiedziano, że telefon zostanie zaktualizowany do najnowszej wersji Androida. HTC i LG niezbyt dbają o swoich klientów. Także lepsze aplikacje, ciekawe funkcje i aparat, przemawiają na korzyść Samsunga. Osobiście posiadałem SGS III i spisywał się świetnie, dopiero teraz musiałem zmienić telefon, a mój wybór padł na HTC ONE, ale to nie ta półka cenowa. Wydaje mi się, że na twoim miejscu decydowałbym się między Nexusem 4, a SGS III. 

Link to post
Share on other sites

 

 

Także lepsze aplikacje, ciekawe funkcje i aparat, przemawiają na korzyść Samsunga

Jakie lepsze aplikacje i ciekawe funkcje? :D

Aparat robi takie same zdjęcia jak One X :P

Link to post
Share on other sites

A co do otwierania 30 aplikaćji na raz na Ipadzie. Tego mojego urządzenia używa czasami moja mała kuzynka i gra tam w jakieś gry (mam ipada 3 albo 4 ale zapomniałem którego xD ) i było otwartych 56 apel i 0000000,000000 lagów... ( apki w czówaniu były) .

Link to post
Share on other sites

Wybieraj między SGS III, a Nexusem 4. Obydwa dostaną aktualizacje do najnowszego Androida i oba są znakomitymi smartfonami, jedynie kwestia własnych upodobań, dla mnie naprzykład Nexus 4 jest brzydki, ale kto co lubi :) 

Link to post
Share on other sites

tak, oba telefony są brzydkie, ale jak już pisałem, to nie jest wada... przynajmniej nie będą wyróżniały się na moim tle :D



OK... Zdecydowałem. Na razie wstrzymam się z kupnem telefonu do czerwca, a może nawet lpica. Poczekam, aż stanieją jakieś lepsze telefony i wtedy coś sobie wybiorę.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...