Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie no oczywiscie. Plastikowe gó**o, które sprzedaje się 4 krotnie lepiej od HTC i wygrywa w kazdym rankingu telefonów.

 

Do autora : co wybierzesz to zalezy od ciebie, ale moim zdaniem s3 pomijając wykonanie jest telefonem duzo lepszym od One X

Link to post
Share on other sites

Hej hej a ile trwa wyjście do ekranu głównego? 3s? To już dla niektórych może być mulenie.

Zanim zaczniemy porównywać kto jakie wygrane dostał to weźmy pod uwagę, że to w dużej mierze zasługa reklamy i podpisania umów z operatorami polskich sieci.

Ludzie nie wiedzą, że mogą dostać lepszy telefon w takiej samej cenie.

Link to post
Share on other sites

up^ 

 

Zgadzam się, jako posiadacz SIII i 4x HD ( praktycznie to HOX ) nie kupił bym ponownie SIII. 

 

Co do wykonania to niestety ludzie kupując telefon rzadko mogą z nim po obcować dłużej jak w salonie. A dopiero po 3 miesiącach obudowa SIII zaczęła skrzypieć, a o rysach na pleckach lepiej nie wspominać. Dodatkowo SIII wygląda jak chińska zabawka. 

 

I faktycznie na andku 4.1.2 SIII potrzebuje chwili zastanowienia aby wyjść do ekranu głównego. 

 

Jeszcze 2 miesiące i SIII leci na sprzedaż a w jego miejscu zawita najprawdopodobniej Nexus 4 ( a może i 5 ) albo LG Optimus G Pro

 

Kiedyś też nie chciałem LG, jednak po użytkowaniu L9 i 4x HD nie kupię już samsunga. Wiele osób mówi, że LG to gó***, ale większość osób które znam i tak twierdzą używały tylko telefonów pokroju GT540 ( fakt to badziew straszny ) ale trzeba sobie przypomnieć, że samsung wtedy posiadał podobne dziadostwa w ofercie.

 

W LG odpowiada mi wygląd, są to telefony proste a zarazem eleganckie. Jeśli chodzi o materiały to tylko HTC ma lepsze, jednak tam nie pasował mi wygląd, brak microSD, oraz wymiennej baterii. No i nakładka HTC mi się już trochę przejadła ( jednak uważam, że jest świetna i o wiele lepsza od TW ) 

Link to post
Share on other sites

Emmm ja mam S III od sierpnia 2012 roku i rysek mam moze z jedną czy dwie. Kazdy telefon będzie miał z czasem coraz więcej rys itp. Czy je będzie mial to zalezy juz od użytkownika. Ja o swój telefon dbam bo wiem, że wywaliłem na niego swoje ciężkio zarobione pieniądze a jak ktoś nie dba o telefon to juz jego problem, dlatego wykonanie sgsa 3 sla mnie nie jest takie złe. Jak sie za mocno porysuje to sobie nową klapkę zamówię i tyle. Powodzemia z takim czyms u HTC.

Link to post
Share on other sites

Masz jumper na tył telefonu, a raczej mowa o używaniu telefonu bez tego typu osłonie. HTC się tak nie rysuje jeśli porównać używanie obydwu modeli.

P. S jakbym Ci pokazał 2 letniego Desire HD to w życiu byś nie trafił w to ile czasu go używałem.

Edytowane przez Salem
Link to post
Share on other sites

Nie zależy mi na tym, bym miał dostęp do baterii. Awarie zdarzają się tak rzadko, że dostęp do baterii nie jest mi potrzebny. 32GB pamięci to potężna ilość... w moim wave mam 4GB i w zupełności mi wystarcza. Nie potrzebuję dodatkowych slotów. 



Pisałem mi, że telefon nie musi być śliczny... chcę, żeby był wydajny z nienagannym aparatem i w przedziale cenowym ok. 1500zł



No dobrze, a gdyby budżet podniósł mi się do 1700zł, to zmieniłoby to propozycje telefonów?

Link to post
Share on other sites

Mixtape, używam SIII i 4x HD w takich samych warunkach ( zawsze mam oba przy sobie ) i jak do tej pory nie ma najmniejszego śladu na LG, wygląda jak z pudełka, czego nie mogę powiedzieć o SIII, 

 

fakt mam go krócej ale wcześniej posiadałem HTC Desire i po 2 latach ( te same warunki używania ) był w dużo lepszym stanie jak SIII po 0,5 roku, 

 

Zwiększenie kwoty do 1700zł nic nie zmieni, może NOTE II, albo LG optimus G

 

NOTE II posiada wszystkie wady SIII ( obudowa, ekran ) Ale posiada s-pen ( jak by nie patrzeć dla pewnego grona odbiorców ciekawa opcja ) 

 

Natomiast Optimus G - jest to Nexus 4 w innej obudowie.

Link to post
Share on other sites

Kolory ekranu oba modele samsunga posiadają tragiczne, Co mi po bardzo dobrej czerni jak wszystkie inne kolory są kiepskie, może dla dzieci to dobre gdy są cukierkowe i przekłamane, 

 

Uwierz mi widać różnicę, to samo zdjęcie wyświetlane na EIZO CG275 czy CG 243, 4x HD ( ale i na L9 ) oraz SIII

 

O ile dwa pierwsze telefony mają naturalną barwę zdjęcia, to już w SIII jego cukierkowość jest nie do wytrzymania. 

Link to post
Share on other sites

A jak sprawują się telefony w codziennym użytkowaniu? Szybkość włączania aplikacji, prędkość przyglądarki internetowej i ogólna płynność? Widać jakieś różnice pomiędzy tymi telefonami? nie interesują mnie wyniki benchmarków, a to, co mogę odczuć w praktyce. A tak... i jak wygląda jakość akcesoriów dołączonych do telefonów? jakość słuchawek, czy dodatkowe bejery

Link to post
Share on other sites

"Szybkość włączania aplikacji, prędkość przyglądarki internetowej i ogólna płynność?"

 

Jak to android.. aplikacje nie wlaczaja sie od razu jak na iOS, predkosc przegladarki w wielu przypadkach porownywalna i ogolna plynnosc drobne przyciecia jak przystalo na telefony pod kontrola tego systemu.

Link to post
Share on other sites

"Szybkość włączania aplikacji, prędkość przyglądarki internetowej i ogólna płynność?"

 

Jak to android.. aplikacje nie wlaczaja sie od razu jak na iOS, predkosc przegladarki w wielu przypadkach porownywalna i ogolna plynnosc drobne przyciecia jak przystalo na telefony pod kontrola tego systemu.

Nom rzeczywiście, u mnie iPad 4 tak laguje (szczególnie Facebook i Safari ), że masakra gdzie na Androidzie 4.2.2 do tej pory nie uświadczyłem nawet zwolnienia systemu. Czasy, w których Android lagował już dawno minęły a jak ktoś myśli, że jest inaczej to ma klapki na oczach. Taka jest prawda. Na każdym telefonie z Androiderm 4.1 jaki do tej pory widziałem nie zauważyłem ŻADNYCH lagów. Nawet na Samsung Galaxy S Advance z Androidem 4.1 nie ma lagów.

Link to post
Share on other sites

Android od wersji 4.1 mocno przyśpieszył, takie lagi mogły się zdarzać na 2.3 ale w 4.1 wprowadzono project butter, dzięki któremu płynność działania systemu jest lepsza od IOS. 

 

Co do ekranu SIII, profile są, jednak nie dają tego co się od nich wymaga, w dalszym ciągu widać różnicę w kolorach. 

Link to post
Share on other sites

A jak sprawują się telefony w codziennym użytkowaniu? Szybkość włączania aplikacji, prędkość przyglądarki internetowej i ogólna płynność? Widać jakieś różnice pomiędzy tymi telefonami? nie interesują mnie wyniki benchmarków, a to, co mogę odczuć w praktyce. A tak... i jak wygląda jakość akcesoriów dołączonych do telefonów? jakość słuchawek, czy dodatkowe bejery

Paczaj. Soft trochę inny, bo mam zboczenie i muszę mieć roota :D Zapewniam, że na standardowym sofcie działa podobnie.

Słuchawki od HTC są w porządku, grają dość czysto. Możesz sobie podbić basy opcją Beats audio.

Pytaj o co chcesz. Odpowiem :)

p.s na moim kanale masz drugi filmik z HTC One X, a czerwone plecki są od Nillkina.

Edytowane przez Salem
Link to post
Share on other sites

Autorze co chcesz wiedzieć? Na kanale dodałem krótki filmik z udziałem SGS4. Możesz porównać wyświetlacze i plastiki..

@Sony

Na innych wszędzie tylko Samsung so.. :)

Edytowane przez Salem
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...