Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, szukam nowego telefonu, bo mój obecny wave 2, doprowadza mnie już do szału... 
Chciałbym, żeby telefon spełniał następujące warunki 
1. Duży ekran o zadowalającej rozdzielczości. Co najmniej 4.5 cala.
2.Wydajne podzespoły. Nie mówię o stu rdzeniach, ale żeby radził sobie z bardziej wymagającymi grami
3. Sprawna i szybka przeglądarka ( Bardzo dużo korzystam z internetu )
4.Co najmniej dobry aparat. 
5. Dobra jakość dźwięku( muzyka, połączenia i tak dalej)
Nie zależy mi natomiast na:
1.Wytrzymałości baterii... może trzymać kilka godzin, zawsze mam przy sobie ładowarkę
2.Telefon nie musi być śliczny. 
Zastanawiałem się nad HTC Onex, oraz sony xperia T. Czekam na wasze propozycje :)

Link to post
Share on other sites

Tak tylko ma najgorszą obudowę 

 

(ps posiadam 4x HD i SIII ) więc proszę mi nie pisać, że nie  wiem o czym mówię. 

 

W tej cenie masz do wyboru

 

Xperia T

One X

S III 

4x HD

 

między One X i LG 4x HD nie ma praktycznie różnic w wydajności. 

4x HD posiada lepszy ekran, baterię, slot micro SD

One X ciut lepszą obudowę ( ta w 4x HD nie jest zła, a na pewno lepsza jak w S III ) i lepsze wsparcie na XDA (w 4x HD po odblokowaniu bootloader przez LG nowe romy zaczną się pojawiać szybciej. ) 

SIII ciut lepsza wydajność, tandetny wyświetlacz ( co kto lubi ale kolory w S III są tragiczne, jestem grafikiem i barwy wyświetlane przez S III są nie do zaakceptowania, mogą się podobać dzieciom przez swoje nasycenie ) tandetna obudowa, bardzo duże wsparcie na XDA

Xperia T dobry telefon ale nie posiada jakiejś znaczącej przewagi nad w/w. Mniejszy ekran, 2 rdzenie ( porównywalne do 4 rdzeni konkurencji, jednak tylko na chwilę obecną. Jednak android nie jest systemem zoptymalizowanym, za jakiś czas xperia T może daleko odstawać od konkurencji w tej samej cenie tylko posiadającej 4 rdzenie. ) 

 

 

Jako posiadacz 4x HD i S III zarówno jakiś czas temu( rok temu ) jak i obecnie wybrał bym 4x HD. jednak jest różnica w cenie, a często na kupnie telefonu się nie kończy, wypadało by kupić ( oczywiście jak ktoś potrzebuje ) pokrowiec, kartę pamięci, folię na ekran, lepsze słuchawki a wtedy należy dołożyć na podane akcesoria około 200zł. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Raczej nie będzie. Nowe aplikacje programiści starają się optymalizować. 

 

4x HD to inaczej HTC One X ( bez plusa ) w innej obudowie. ( jego zalety wymieniłem ) 

 

Dodatkowo jego atutem jest cena. ( około 1100zł ) 

 

Jako posiadacz S III muszę napisać, że to przereklamowany sprzęt. Sam nie wiem za co się w nim tyle płaci bo jakoś nie widzę dużych różnic w wydajności pomiędzy nim a ONE X czy 4x HD. Po 8-9 miesiącach użytkowania tego telefonu wiem, że z obecnym doświadczeniem nie kupił bym go ponownie. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

4x hd ma zdecydowanie gorszy aparat od S3,różnica w jakości dźwięku jest jeszcze większa na korzyść S3.

 

Dementuje niesprawiedliwą opinie na temat wyświetlacza w S3,jest na bardzo dobrym poziomie.

 

 

Autorze,zerknij na tą recenzję:

 

Edytowane przez DeNeB
Link to post
Share on other sites

HTC One X owszem,perfekcyjna jakość wykonania,najlepszy ekran na rynku,znakomity dźwięk,ale troszkę zawodzi jak dla mnie aparatem,według mnie zdjęcia są zbyt ziarniste(ale być może spełnią wymagania autora) 

 

Oczywiście jest jeszcze Nexus 4,tu z kolei przeciętna jakość dźwięku,aparat też zdecydowanie gorszy tu dowód ->

 ,ale za to jest najszybszy i ma ekspresowe aktualizacje.
Link to post
Share on other sites

Wybierasz między dobrze wykonanym telefonem z wyśmienitym ekranem, bardzo dobrze zoptymalizowanym softem i trochę gorszym aparatem, a plastikową paletką z cukierkowym ekranem, z mulącym touch wizem i trochę lepszym aparatem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...