Skocz do zawartości

Msi GTX 680 Twin Frozr III ta z Allegro za 1300 zł


Recommended Posts

Mam pytanie do osób, które kupiły GTX 680 od Mizura138.

 

Długo czekaliście na przesyłkę? Kupiłem kartę 26 kwietnia na Allegro i do tej pory nie dotarła. Mailowo umówiliśmy się na wysyłkę kurierem i płatność przy odbiorze. Mizur napisał, że paczkę prawdopodobnie wyśle tego samego dnia. Czekałem cierpliwie do 6 maja, kiedy wysłałem maila z zapytaniem, czy karta została/zostanie wysłana, ale nie uzyskałem odpowiedzi. Próbowałem się także dodzwonić na nr podany w tym wątku: http://forum.benchmark.pl/topic/83566-msi-geforce-gtx-650-ti-oc/ , ale nie odbierał.

 

Piszę tutaj gdyż nie wiem, czy mam się jeszcze tej karty spodziewać, czy rozejrzeć się za innymi ofertami. Nie chciałbym, aby doszło do sytuacji, że kupię kartę gdzie indziej i przyjdzie wtedy jeszcze ta zamówiona u Mizura.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Do mnie karta dotarła w dwa dni, spróbuj się dodzwonić i poczekać do końca tygodnia, a najlepiej wyśli mu prywatną wiadomość na forum, mi na każdą odpowiedział, kurierem raczej powinna zawsze być następnego dnia po nadaniu. W ostatecznośći jak się nie skontaktujesz i kupisz inną a tamta przyjdzie to możesz nie odebrać i tyle.

Link to post
Share on other sites

Panowie jest ktoś chętny na kartę od kupioną od mizura ?? Sprzedam za tyle za ile kupiłem 1300 + kw używana tydzień. Kupiłem tanio 670 i będę jednak robił sli z 670. tylko allegro. Wystawię aukcję "kup teraz" i po robocie. Jedynie nie zgodzę się na wysyłkę za pobraniem bo nie chce mi się potem czekać na kaskę 2 tygodnie

Link to post
Share on other sites

Kupi monitor z rozdziałką 2560x1600 i nawet w BF3 :)

http://tpucdn.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_670_SLI/images/bf3_2560_1600.gif

 

Jest dużo gier które fajnie korzystają na takiej konfiguracji.

Edytowane przez Mephic
Link to post
Share on other sites
Wszyscy zmieniają GPU a postępu w grach nie widać i ciągle brakuje wydajności ? dziwne .

 

 

Oni tylko wydają nowe GPU co rok żeby kasę zarobić tylko, i się pochwalą jedną bajerą że coś tam dodali poprawili.
Link to post
Share on other sites

 

Wszyscy zmieniają GPU a postępu w grach nie widać i ciągle brakuje wydajności ? dziwne .
 
 
Oni tylko wydają nowe GPU co rok żeby kasę zarobić tylko, i się pochwalą jedną bajerą że coś tam dodali poprawili.

 

hehe, święte słowa, karciochy za 2 tysiące, a grę można na kartach za 300 zł spokojnie płynnie przechodzić :) i to wcale w nie najgorszych detalach (przynajmniej lepszych niż na konsolach)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kwestia cichej Umowy między twórcami gier i producentami kart...

 

twórca gry:

"no to teraz wprowadzimy super nową funkcję w grze która powoduje, że włochate uda kubanki siedzącej na ławce w parku będą bardziej realistycznie włochate"

 

producent karty:

"super! nazwiemy tą technologię kryptonimem "puszcza" wypuścimy nową serię kart i ściągniemy z ludzi kasę dodając przy tym 100 mhz do taktowań i ze 12 ROPów".

 

Nie wiem czy tak w praktyce to wygląda ale pęd w upgrade komputerów jest ogromny :)

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Kwestia cichej Umowy między twórcami gier i producentami kart...

 

twórca gry:

"no to teraz wprowadzimy super nową funkcję w grze która powoduje, że włochate uda kubanki siedzącej na ławce w parku będą bardziej realistycznie włochate"

 

producent karty:

"super! nazwiemy tą technologię kryptonimem "puszcza" wypuścimy nową serię kart i ściągniemy z ludzi kasę dodając przy tym 100 mhz do taktowań i ze 12 ROPów".

 

Nie wiem czy tak w praktyce to wygląda ale pęd w upgrade komputerów jest ogromny :)

Dobre, dobre z tą kubanką :-)

Jednak masz dużo racji i ciężko się z tym nie zgodzić.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...