Skocz do zawartości

Dyskusja na temat okazji cenowych


Recommended Posts

Dobrze, nigdy o nic już nie zapytam na tym forum bo marnuje czas ludzi którzy mają po 10k postów :D. To tacy jak Ty marnują mój czas pisząc rzeczy, które nic nie wnoszą do tematu traktując innych jak półgłówków śmieci i małolatów. Niestety nie pierwszy raz z tym spotykam.

Pozdrawiam

 

edit, a teraz post wnoszący coś do tematu:

brat kupił, urządzenie chodzi w miarę płynnie, jest parę rzeczy które są niespolszczone, aparat jest w zasadzie do niczego, na razie tyle wad. Z reszty jest zadowolony.

No cóż chińczyki mają przynajmniej czystego androida, więc będzie ok, dopóki się nie zepsuje, bo wtedy serwis by trzeba przetestować :D. Chyba, że carrfour od razu wymieni na nowego wtedy ok. Kilka opcji się zrobi i będzie chodził ok, 3-4 max procesy w tle i chodzi płynnie.

Link to post
Share on other sites

Kupiona :) Tylko przysłali mi coś takiego: Brakujący do wysyłki zamówienia produkt, pozycja 1 , został domówiony, czekamy na potwierdzenie dostępności i terminu dostawy uzupełniającej. 

Zamówienie oczekuje na odczytanie uwag Klienta . Ale zamówienie wynosi mnie 210zł z przesyłką. 

Link to post
Share on other sites

@MASLO ja ją zamówiłem (nie pisałem, że nie można zamawiać, tylko że jej nie ma), przysłali mi, że przyjmują w 1 e-mailu, a w 2 dostałem właśnie to u góry. Nic straconego jeśli nie przyślą, ale jeżeli tak to będzie super.

Edytowane przez neez1998
Link to post
Share on other sites

Widać Chłopaki chcą zarobić , ja szczerze mówiąc sam miałem plan kupić jedną płytę i odsprzedać , ale stwierdziłem że więcej z tym zachodu niż to warte no i nie jest to w porządku wobec innych.

Zamówiłem jedną sztukę i może złożę PC na ITX do internetu , jak myślicie zrealizują nam te zamówienia :D?

Link to post
Share on other sites

Chudy jest jeszcze wersja B85I Gaming w tej samej cenie i różni się tylko brakiem Wifi no i wiadomo czym...

http://www.komputronik.pl/product/228206/Elektronika/Sprz%C4%99t_komputerowy/MSI_B85I_GAMING.html

Chudy opróżnij proszę skrzynkę odbiorczą bo mam do Ciebie sprawę.

Edytowane przez adam9871
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...