Skocz do zawartości

Dyskusja na temat okazji cenowych


Recommended Posts

Ciekawe czy im allegro konto zablokuje jak się okaże że nie chcą się wywiązać. Poza tym nie maja za wiele pozytywów i te ponad kilkaset negatywów by im bardzo konto zabrudziło.

Tyle dobrego że zwrot kasy przez PayU jest dość sprawny.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze nie#potwierdzone info, ale nawet spójrz na logikę. Buda w serwisie morele.net kosztuje nieco ponad 230 złotych, więc chcieli wystawić normalnie 50 sztuk za pare złotych mniej z hasłem "promocja". Przynajmniej ja to tak widzę. Jeśli nie, to gratuluję wszystkim dealu :D

 

Poprawka. Buda kosztuje u nich 229 złotych. Coraz bardziej prawdopodobna wersja :P

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

TO jest na 100% błąd przeliczcie sobie buda za 230 zł, wystawiona za 50 zł, posiadając tylko 50 sztuk . Zdziwię się jeżeli zrealizują te zamówienia ponieważ 229x179zł to ponad 40 000 zł, jest to po prostu błąd człowieka i nie rozumiem ludzi którzy piszą kupiłem 10 bud wiedząc dobrze że jest to błąd w cenie. I teraz piszecie że jak nie zrealizują to negatywami będziecie sypać, jesteście w  tym momencie śmieszni. Czy jakiś sklep pozwoli sobie na stratę 40000 zł w ciągu 3 godzin? Nie wydaje mi się.

 Dobrze wiecie że to błąd, a straszycie negatywami, każdemu może się zdarzyć błąd, ale cóż Polaki Cebulaki

Link to post
Share on other sites

Przykro Ci chyba, że nie kupiłeś. Może to ich czegoś nauczy, a takie tłumaczenie że ktoś pomylił liczbę sztuk z ceną to jest .... 

Niech przestaną takie zabiegi na stronach z cenami robić, tam to odwołają Ci zamówienie, ale na allegro trochę inaczej to działa. Ja kupiłem 1 i jeśli nie dostanę to wystawię negatyw lub neutral, pozdro.

Link to post
Share on other sites
Czy jakiś sklep pozwoli sobie na stratę 40000 zł w ciągu 3 godzin? Nie wydaje mi się.  Dobrze wiecie że to błąd, a straszycie negatywami, każdemu może się zdarzyć błąd, ale cóż Polaki Cebulaki

 

 

http://www.naahq.org/sites/default/files/naa-images/Blogs/wthill/slow-clap.gif

 

Przy każdej sklepowej pomyłce tego typu zawsze ukazują się grupy domorosłych businessmanów, którzy nie mają zielonego pojęcia o prowadzeniu jakiegokolwiek interesu. Strasząca negatywami cebula ma w głębokim poważaniu fakt, że tego typu błąd może w dzisiejszych czasach kosztować kogoś pracę, a sklep wytrącić z płynności finansowej. Pomijając oczywiście podwyżkę cen innych produktów, co ma negatywny skutek dla całych rzesz kupujących. Ale co tam, nie udało się nabyć 15 Zalmanów, które ktoś chciał dalej opchnąć bez odprowadzenia podatku, czyli na lewo, to walnę negatywa, bo jak to oni tak mogą ? 

 

Rozumiem, że można było być trochę (srogi eufemizm) naiwnym i uwierzyć, że to jakaś super-hiper-turbo promocja, ale w sytuacji, gdy okazuje się, że ktoś źle kliknął, robić z siebie ofiarę systemu ? W życiu nie ma nic za darmo. Dorośli wiedzą o tym od dawna...

Link to post
Share on other sites

Czy jakiś sklep pozwoli sobie na stratę 40000 zł w ciągu 3 godzin? 

 

Allegro 50x229 = 11,450

Morele 229^2=52,441

 

Różnica |11,45 - 52,441| = 40,991 

 

 

~41 tysięcystraty na samych budach. Zauważ, że oferta była z darmowym kurierem, a budę kupiło ponoć 126 użytkowników, więc dolicz jeszcze 126x15 więc kolejne 2 tysiące na kurierów. Ktoś po prostu sobie za to beknie, a zamówienia pewnie anulują, co imo jest słusznym wyjściem, bo każdy może zauważyć, że to była pomyłka (promocja pewnie miała polegać na darmowym kurierze).

 

 

 

 

 

 

Może to ich czegoś nauczy, a takie tłumaczenie że ktoś pomylił liczbę sztuk z ceną to jest .... 

 

I co, wytoczysz im sprawę w sądzie, bo ktoś się pomylił przy wystawianiu a potem nie chciał wysłać budy?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...