Skocz do zawartości

Windows7 przestał się bootować, komputer w ogóle go nie widzi


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez wiesiors4,

Recommended Posts

Witam. Mam 32-bitowy system Windows7 i wczoraj wychodząc z domu wyłączyłem komputer jak zwykle poprzez kliknięcie "Zamknij" w menu start. Gdy wróciłem do domu okazało się, że komputer jest na chodzie, nie wyłączył się. Ekran był czarny, więc próbowałem myszką i klawiaturą wybudzić komputer, ale bez skutku. Zrestartowałem więc maszynę i odtąd zaczynają się problemy. W miejscu, gdzie powinien się bootować system, komputer restartuje się i uruchamia od nowa i tak w kółko.  Zainstalowałem starego dobrego xpka na drugiej patycji aby z niego zobaczyć czy dane są nienaruszone i czy nie ma żadnego wirusa. Na szczęście wszystkie dane są, a Aavst nie wykrywa wirusów. W pliku wyboru systemów operacyjnych 7 wogóle nie ma. Co się stało, że 7 nagle zniknęła i przestała być widoczna? Wszystkie foldery systemowe są. Jak mogę go przywrócić do życia nie mając płyty CD?
 

 

Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie uszkodzony jest sektor rozruchowy. Szkoda że nie masz dysku chociażby ratunkowego wtedy byłoby łatwiej. Rozumiem że nie możesz uruchomić win7 w trybie awaryjnym (F8) ? 

 

Z poziomu WinXP spróbuj zainstalować ten program: http://www.dobreprogramy.pl/EasyBCD,Program,Windows,12231.html i w ten sposób przywrócić ten wpis.

 

Ostateczna propozycja to pobranie obrazu systemy Win7 i naprawa w konsoli odzyskiwania.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...